Windows deneme sürümü biterse sisteme zarar verir mi?

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Öncelikle iyi günler.
Ben İtopya'dan hazır sistem aldım elime ulaştı. 3-4 gün içerisinde de kuracağım ve bu sistemler 30 günlük deneme sürümü ile geliyormuş ve 2 3 sorum olacak sizlere bu 30 günlük deneme sürümü bitince sisteme zarar verecek şeyler oluyor mu? Windows 10 deneme sürümü sorun çıkarırsa. Benim için altta Windows'u etkinleştirin yazısı sorun hiç sorun çıkarmaz o kalkar ve PowerPoint vesaire gibi kullanılacak şeyler onun için şu anda bu yazıyı yazdığım laptopta Windows var ama şifresini hiçbir şekilde bulamıyorum bulsam bu Windows'u o yeni aldım sisteme atacağım ama şifre kesinlikle yok kurtaramıyorum da denedim boşuna yazmayın uğraşmayın çünkü 3 yıl önceki kullandığım hata bağlıydı Microsoft hesabı ve şifreyi kesinlikle kurtaramıyorum o yüzden artık bu seçenek değil. Tek bilmek istediğim Windows 10 30 günlük deneme sürümü bittiği zaman bilgisayarı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilecek miyim? Oyun falan oynarken sorunsuz şekilde oynayabileceğimi bilmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin ama özelleştirme yapamazsın (arka plan) ve altta Windows'u etkinleştirin yazısı çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı