Windows düzgün çalışmıyor

YasinnEkberr

Femtopat
Daha fazla  
1670090672016.png

SFC scannow sonucum böyle bazen kendiliğinden internetten çıkıyor. Microsoft uygulamaları çalışmıyor (Store mail vb.)
3 kez format attım Windows 10'dan 11'e geçtim gine bir şey değişmedi. EXE dosyaları açılmıyor veya çok geç açılıyor yardımcı olun kabus gibi.

1670090672016.png

Eki Görüntüle 1592148

SFC scannow sonucum böyle bazen kendiliğinden internetten çıkıyor. Microsoft uygulamaları çalışmıyor (Store mail vb.)
3 kez format attım Windows 10'dan 11'e geçtim gine bir şey değişmedi. Exe dosyaları açılmıyor veya çok geç açılıyor yardımcı olun kabus gibi.

Eki Görüntüle 1592148

Sanki SFC komutunu yanlış yazmışsınız gibi sanırım. Powershell yerine CMD ile SFC komutunu deneyin muhtemelen çalışacak.

Eki Görüntüle 1592148

3 kez format attım Windows 10'dan 11'e geçtim gine bir şey değişmedi. EXE dosyaları açılmıyor veya çok geç açılıyor yardımcı olun kabus gibi.

Eki Görüntüle 1592148
Donanımsal sorun olabilir. Depolama biriminizin sağlık değerleri ne durumda? Ayrıca diğer arkadaşın dediği gibi yanlış yazmışsınız.

Geri
Yukarı