Windows Embedded 8.1 Industry Pro Sınırsız mı?

Shoskim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Dün lisede okuyan kardeşimin öğrenci bilgileri ile dreamspark hesabımı onaylattım ve şuan Windows Embedded 8.1 Industry Pro indirmekteyim. Sorum şu dreamspark sitesinde 5 temmuz 2015 te bitiş tarihi yazıyor bu bitiş tarihi işletim sisteminin bitiş tarihi mi yoksa hesabı kullanıp windows indirebileceğim tarih mi? Bu tarih bittikten sonrada Windows Embedded 8.1 Industry Pro yu sınırsız kullanıp format atabilecek miyim?

Ok ile gösterdiğim kısımı soruyorum.
nPvmbM.png

Gn61m3.png

Bilmeyen arkadaşlar için:
Eğer öğrenciyseniz sizde belge gönderin windows 8.1 indirin.
Sign in to your Microsoft account
nPzGpR.png

Belge sağlayabilirseniz doğrulama maili 1, ila 3 gün içerisinde geliyor. Bu arada bunu yapmadan önce dreamspark hesabı açmayı unutmayın. Açtıktan sonra belge gönderin.

İlköğretim öğrencisininede liseliyide üniversiteliyede bedava beyler. Sadece öğrenci olduğuza dair ufak bir kart, kağıt şu bu, hatta eokul ekran görüntüsünü atsanız bile onaylanıyor.

Ha birde üniversiteli arkadaşlar üniversitedeki mail(edu.tr)leri ile onay maili alabiliyorlar onuda hatırlatayım.

Microsoft DreamSpark - Software Catalog

Son düzenleme:
Üniversite öğrenisiyseniz sınırsız. Ben de Dreamspark'tan Windows 8.1 Embedded Industry Pro kullanıyorum. Yanlız format veya yükseltmeden sonra ayarlardan etkinleştirmeniz gerekiyor.

Bana hocam Dream Spark artını hediye etmişti, henüz kodu kullanmadım ancak sınırsız diye biliyorum. Normal şartlarda kartın üstünde son kullanma tarihi bulunuyor ancak bu tarihi geçseniz bile aktivasyon yapabiliyorsunuz.

Arkadaşlar ben de şimdi Windows 8.1.1 pro var. Buraya üye olup işlemleri hallettikten sonra verilen kodu şimdi kullandığım Windows'u etkinleştirmek için kullanabilir miyim ?

Verilen kod büyük bir ihtimalle çalışmaz çünkü
Windows Embedded 8.1 Industry Pro için geçerli bir key.
Windows 8.1 pro ile bunun tek farkı embedded olanın şişmemiş olması tavsiye ederim geçmeni. Format atarken dosyaları koruyarak geçiş yaparsın sorun olmaz dosyalarında
.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı