Windows etkinleştirilmedi uyarısı veriyor

Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Hi Level Elite Series 512 GB SSD
Ekran kartı
AMD Radeon RX 580 2048SP
İşlemci
RYZEN 5 4500
Ben bundan 5 ay kadar önce ikinci el bir bilgisayar aldım ve içinde Windows 11 kuruluydu orijinal mi değil mi onu bilmiyordum. Sonra bir gün bir anda "Windows etkinleştirilemedi" yazısı sağ aşağıda ayzmaya başladı. Ne ayarlar kişiselleştirme bölümünde değişiklik yapılabiliyor, ne güncelleme yüklenebiliyor. Microsoft Store'da uygulama açıp indire basmadan önce de Store hemen kapanıyor. Ne yapmam lâzım? Sıfırlayıp açtığımda Windows gider mi ya da sıfırlarsam düzelir mi?

Kanka gitmiş zaten windows çok büyük ihtimal 1 senelik windows felan aldı bitti veya pc yeni windows 9 günlük deneme süresini sundu.

Ben bundan 5 ay kadar önce ikinci el bir bilgisayar aldım ve içinde Windows 11 kuruluydu orijinal mi değil mi onu bilmiyordum. Sonra bir gün bir anda "Windows etkinleştirilemedi" yazısı sağ aşağıda ayzmaya başladı. Ne ayarlar kişiselleştirme bölümünde değişiklik yapılabiliyor, ne güncelleme yüklenebiliyor. Microsoft Store'da uygulama açıp indire basmadan önce de Store hemen kapanıyor. Ne yapmam lâzım? Sıfırlayıp açtığımda Windows gider mi ya da sıfırlarsam düzelir mi?

Bir sorun yok Windows 11 içinde kurulu gelmiştir key 1 aylıktır bitmiştir ondan Windows etkinleştir yazısı çıkmıştır.

KMS ile etkinleştirme yaptıysa o keyler bir süre sonra deaktif oluyor ve yeniden aktif etmek gerekiyor. KMS atılmış ise temiz bir format atmanız iyi olur.

Bu tool ile etkinleştirebilirsin. Açık kaynak ve güvenilirdir. Yapman gereken tek şey indirdiğin zip dosyası içindeki MAS klasörüne girip All in One Version klasörüne girip içerisindeki MAS_AIO'yu çalıştırman. 1 numarasına basarsanız etkinleşmeye başlayacaktır.

Bu tool ile etkinleştirebilirsin. Açık kaynak ve güvenilirdir. Yapman gereken tek şey indirdiğin zip dosyası içindeki MAS klasörüne girip All in One Version klasörüne girip içerisindeki MAS_AIO'yu çalıştırman. 1 numarasına basarsanız etkinleşmeye başlayacaktır.
Hocam bunlar bizi bir sunucuya bağlamıyolarmı?

Hocam bunlar bizi bir sunucuya bağlamıyolarmı?
HWID yöntemi ile etkinleştirilirse hayır.

2024-01-25 23_45_14-Administrator_   Microsoft_Activation_Scripts 2.5.png

Çok sağolun ama bu github'Daki toolda mas aıo.cmd dosyası da bende açılmıyor sebebi benim bilgisayarda cmd silinmişti bir ara nedense hiçbir şeyi onda açamıyorum. KSpico ise açılmıyor windows defender uyarı veriyor halbuki benim bilgisayarda defenderı ben tamamen silmiştim uygulama da açılmıyor bile nasıl uyarı veriyor anlamış değilim. Çok değişik bir bilgisayar yani ne olsa sorun çıkıyor. Ne yapmak gerek. Sıfırlarsam düzelir mi

Eskiden ben windows 10'da böyle sorunlar yaşamazdım. Ne zamanki bu windows 11 denen illet çıktı o günden beri her bilgisayarımda sorun yaşıyorum

Onu ben yapmadım bir gün bir baktım cmd silinmiş.

Windows 10 yüklemek istiyorum ben aslında. Windows 11'den nefret ediyorum ve sanırım tek nefret eden ben değilim.

Bu windows 10 yükleyicisi ne işe yarıyor windows 10 indiriliyor diyor şu anda eğer windows 10'a geçersem düzelir mi acaba

Geri
Yukarı