Windows etkinleştirme yazısını nasıl kaldırılır?

Program yüklenmiyoruz hocam ve CMD de Windows'un kendisinde yüklü olan bir şey korsan olduğunu sanmıyorum ama olabilir de uzun süredir kullanıyorum ve r hata almadım ya da herhangi yetkim dışında bir harekette görmedim.

CMD ile yapılırsa KMS sunucusuna bağlanıyor. Güvenli değil. KMS sunucusundan zararlı yazılım atılabilir.

Paylaştığınız program güvenli değil.

En mantıklısı OEM key satın almak. @FireStund5 'in dediği gibi sağlamlisans sitesinden satın alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Nedir acaba çok merak ettim hocam?

Nereden buluyorunuz böyle hocam?😃

Telegram'da bu tür gruplar var deyip geçeyim.
Telegram harici siteler de var. O satılan lisans anahtarları neyse öyle lisans anahtarı geçiyor elime yani.

Kısaca para kaptırmak gibi bir şey üstteki gibi siteler.

Aktivasyon için bir çok yol var.

Örneğin MAK anahtarlar.
Lisans online olarak aktif ediyor ve format atana kadar kullanıyorsunuz ve sonrasında bu anahtarları bulmak kolay.

RETAIL anahtarlar zaten bildiğiniz anahtarlar. Bu tür satıcıların bazıları sizden CID kodu ister. O kodu verirsiniz ve size kod verir ve siz onu telefon etkinleştirmesi yoluyla aktif edersiniz. Bunun bir diğer yolu da cmd üzerinden CID kodunun girilmesidir. Bunda da bir sıkıntı yoktur. KMS ile karıştırmayın yani. Ayrıca mail adresinizle oturum açın ki sonraki formatta otomatik aktif olsun.

OEM keyler de üsttekine benzerdir ama anakarta gömülür. Ayrıca mail adresinize de kaydolur.
Kısaca illa OEM alın diyenlere aldırış etmeyin.

Ayrıca Win 7, 8 anahtarı bulun derim ve o kod ile aktif edin ve ardından yükseltme yapın ve mailinizle oturum açıp arkanıza yaslanın...

Sonrasında temiz kurulum yapın ve lisansınız hayırlı olsun :)

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı