Windows gezgini sürekli olarak yeniden başlatılıyor

v3N

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım durduk yere hiçbir sebep yokken mavi ekran hatası vermeye başladı. Ramlerden olduğunu düşündüm söktüm taktım birkaç defa ama tekrar tekrar mavi ekran hatası aldım. En son olduğunda bilgisayar açıldığında windows gezgininin sürekli olarak yeniden başladığını gördüm. Windows' ta hiçbir şekilde gezinti yapamıyorum. Minidump dosyalarına normal bir şekilde erişim sağlayamadım. Dosyaları aşağıda verdim. Sistem onarımı denediğimde ise C:/Windows/System32/Logfiles/Srt/srttrail.txt şeklinde bir hata aldım. Minidump dosyalarını inceleyip sorunumun ne olduğunu söyleyebilir misiniz? Format atmak gibi bir seçeneğim yok. C:/ diskinde önemli dosyalarım bulunuyor ve yedekleyebileceğim bir yer yok. Yardım ederseniz sevinirim.

MIMIDUMP.iso — Yandex.Disk

Onarma da işe yaramadı. Daha 2 ay oldu geçeli Windows 8'e. Berbat bir şeymiş. Windows 7'ye geçiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı