Windows güncelleme sonrası takılma

deniz011001

Femtopat
Daha fazla  
Dün gece Windows'um güncelleme uyarısı verdi ve güncelleme başlattım yaklaşıp 1.5 2 saat sürdü birkaç kez bilgisayarı yeniden başlattı sonrasında güncelleme bitti ve bilgisayarı kapatıp yattım.
Sabah kalktığımda bilgisayarımda inanılmaz bir takılma sorunu vardı Windows güncellemesinden olduğunu düşündüm sonrasında kurulu tüm driverlerin silindiğini gördüm yeniden yüklemek isteğimde ise sürekli hata alıp yükleme yapamıyordum. Zaten format atma fikri aklımda olduğundan format atmaya karar verdim ve YouTube'da gördüğüm bir video üzerinden Windows'u sıfırladım (keşke USB ile yapsaydım 6 7 saat sürdü) sıfırlama sonrası driverleri kolaylıkla kurdum sorun çıkmadı bir süre sonra takılma sorunu tekrar başladı ve hala devam ediyor Windows güncellemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve bu konuda yardıma ihtiyacım var eski Windows sürümü vs yüklesem düzelir mi (nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum :) )

Windows 10Pro.
RX570 8 GB.
R5 2600.
16 GB RAM
Sistem özelliklerim bu şekilde.
mouse yi haraket ettirirken bile takılıyor yardım edin lütfen

Son düzenleme:
İşletim sisteminiz bozulmuş olabilir. Bir virüs girmiş olabilir. Sıfırlamak ve ya format atmak sorunu çözebilir. Ben tüm güncellemeleri yapıyorum ve bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

İşletim sisteminiz bozulmuş olabilir. Bir virüs girmiş olabilir. Sıfırlamak ve ya format atmak sorunu çözebilir. Ben tüm güncellemeleri yapıyorum ve bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
bügün format attım ancak sorun çözülmedi güncellemeden önceki windows sürümünü yüklersem sorun düzelebilir diye düşünüyorum ancak nasıl yükleyeceğim hakkında bilgim yok

bügün format attım ancak sorun çözülmedi güncellemeden önceki windows sürümünü yüklersem sorun düzelebilir diye düşünüyorum ancak nasıl yükleyeceğim hakkında bilgim yok
O zaman bilemiyorum. Ama güncelleştirmeleri yapmak faydalıdır. Sizde donanımsal bir sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı