Çözüldü Windows güncellemesi yaparken "0x800705b4" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DipHangs

Hectopat
Daha fazla  
Sorum başlıktadır. Fakat bazen %49'da kalırken bazen de;
" There were some problems installing updates,
But we'll try again later.
If you keep seeing this and want to Search the web or contact Support for information,
This may help: (0x800705b4)" uyarısı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen işletim sistemi dosyalarında problemler var. En iyisi temiz kurulum yapmak.

Muhtemelen işletim sistemi dosyalarında problemler var. En iyisi temiz kurulum yapmak.

Çözüm
Güncellemeyi buradaki linkten güncelleme numarasını KB ile birlikte yazarak bulun ve işletim sisteminizin tabına göre (X64 X86 - (32 Bit) ) seçerek manuel olarak yüklemeyi deneyin.

Peki bu şekillerde yaparsam laptop sıfırlanırmı ve benim laptopum kendiliğinden Windows 10 lisanslı geldi lisans gider mi giderse nasıl geri alırım?

Lisanslı olarak geldiyse laptopun altında yazması gerekiyor. Eğer yazmıyorsa lisans anakarta gömülüdür. Kurulum aşamasında ürün anahtarı girmeden devam edin. Windows güncellemelerini tamamladığınızda lisans otomatik olarak etkinleşecektir. Ben riske girmeyeyim diyorsanız bilgisayara girilen ürün anahtarını gösteren çeşitli programlar var.

Lisanslı olarak geldiyse laptopun altında yazması gerekiyor. Eğer yazmıyorsa lisans anakarta gömülüdür. Kurulum aşamasında ürün anahtarı girmeden devam edin. Windows güncellemelerini tamamladığınızda lisans otomatik olarak etkinleşecektir. Ben riske girmeyeyim diyorsanız bilgisayara girilen ürün anahtarını gösteren çeşitli programlar var.
Mesela hangi uygulamalarla ve nasıl?

Magical Jelly Bean KeyFinder ile kolayca sonradan yüklenen Windows işletim sistemindeki ürün anahtarını bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılım, başka bir metin belgesi üzerinde kayıtlı olan anahtarı siz elle giriş yapmadan algılayarak kolay bir sistem kurulumu sağlıyor.

Dediğin şekilde yaptım ve oldu sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı