Çözüldü Windows güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr Cabbar

Decipat
Merhaba!

Windows Update güncelleme yapmıyor. Yükleniyor deyip yüklemiyor ve daha sonra tekrar taratınca güncelleme bulmuyor ama bugün taratınca aynı güncellemeyi tekrar buluyor yine yüklemiyor. Bu her gün oluyor. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Aşağıdaki konuyu uygular mısınız?

O bende çalışmıyor maalesef.

Microsoft Store'dan indirerek dene ben çoğu sorunumu bununla çözüyorum.
Düzeltme: Microsoft Store da yokmuş.
Bunları yap.
Sonra bu uygulama ile 20H2'ye güncelleyin
Temp,%temp% klasöründeki her şeyi silin(Windows tuşu+r yapın temp yazın entera basın diğerini de öyle yapın),prefetch klasöründe readyboot ve layout. İni hariç hepsini silin.
Arama yerine disk temizleme yazın temizleyin.
Ayarlar>sistem>depolama>akıllı depolamayı yapılandır veya şimdi çalıştır>şimdi temizle.

Program dosyaları(X86),program files, program data klasörlerinden sildiğin programların kalıntılarını sil.
C:\Users\kullanıcı adın\AppData(kullanıcı adın yazan yerde kullanıcı adın olacak örneğin Mehmet gibi) buradaki tüm klasörlerin(local, locallow, roaming) klasörlerinin içine bakın sildiğiniz programların kalıntılarını silin.

Verdiğim rehberi uygularsanız sorununuz çözülecek. Yukarıda verilen tüm komutlar zaten o rehberde mevcut. Onu uygulayın ve çözülürse belirtin.

Rehberi uyguladım hocam. Şu an güncelsiniz diyor. Yarın tekrar bakıcağım aynı güncellemeyi bulmazsa sorun çözülmüş olur herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı