Windows güncellenmiyor

Afelyoss

Decapat
Yer
u
VirtualBox güncellemeye engel oluyormuş, kendi elimle programı kaldırdım. Daha sonra yenile butonuna defalarca basmama rağmen ilerlemiyor.

Hata kodu alıyor musunuz?

Hayır.

Ekran Alıntısı.PNG

Yanlış anlamadıysam (yanlışım olursa belirtirsin ), sen Windows'u güncelerken VirtualBox'dan dolayı hata alıyorsun. Çözüm;
VirtualBox'un Denetim Masası'ndan kaldırdıktan sonra loglar bırakabilir, ondan dolayı bulundugu klasörde bir şey varsa kaldırın, ve PC'yi yeniden başlatın.

Yanlış anlamadıysam (yanlışım olursa belirtirsin ), sen Windows'u güncelerken VirtualBox'dan dolayı hata alıyorsun. Çözüm;
VirtualBox'un Denetim Masası'ndan kaldırdıktan sonra loglar bırakabilir, ondan dolayı bulundugu klasörde bir şey varsa kaldırın, ve PC'yi yeniden başlatın.

Derin bir arama yaptım ve VirtualBox ile alakalı Loglar ve dosyalar bulunduran bir klasör buldum. Şu an sildim ve tekrar deniyorum.
Güncellemeyi iptal etmem gerekecek, çıksam sorun olur mu?

Durum aynı hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı