"Windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor" hatası

altanyigit

Decapat
Arkadaşlar şöyle anlatayım bilgisayarım 64 bitti format atarken yanlışlıkla 32 bit olmuştu. Sonra ben gittim Windows 7 64 bit ISO dosyasından tekrar 64 bit yaptım sonra 8 Pro'ya yükselttim fakat gördüğünüz gibi 100'den fazla önemli güncelleştirmeleri yükleyemiyorum. Daha doğrusu yüklüyorum fakat yeniden başlatınca Windows Güncelleştirilmeleri Yapılandırılamadı Değişikler Geri Alınıyor deyip 1 saat bekletiyor. Ne yapmalıyım?

güncelleştirme.png
güncelleştirme1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şöyle anlatayım bilgisayarım 64 bitti format atarken yanlışlıkla 32 bit olmuştu. Sonra ben gittim Windows 7 64 bit ISO dosyasından tekrar 64 bit yaptım sonra 8 Pro'ya yükselttim fakat gördüğünüz gibi 100'den fazla önemli güncelleştirmeleri yükleyemiyorum. Daha doğrusu yüklüyorum fakat yeniden başlatınca Windows Güncelleştirilmeleri Yapılandırılamadı Değişikler Geri Alınıyor deyip 1 saat bekletiyor. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 355769Eki Görüntüle 355770
Windows 10 kur. Boşyere yüzlerce güncelleme yükleme.

windows 10 yaparken windows 10 updateyle ilgili bi hata veriyo tamamlanacakken tam
windows update hatası yanlış hatırlamıyosam oda bunla ilgili diye düşünüyorum güncelleme fazla oldugu için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı