Windows güvenli modda parola kabul etmiyor

Yanlış şifre giriyorsunuz büyük ihtimal. MS hesabıyla format atıldıysa MS hesabın şifresini girmen lazımdı.
Farklı bir cihazda MS hesabınızın parolasını verdiğim yere bakarak değiştirip cihazınıza girmeyi deneyin.
Cihazınız internete bağlı olması gereklidir. Güvenli modda girmeye çalışmayın.

Yanlış şifre giriyorsunuz büyük ihtimal. MS hesabıyla format atıldıysa MS hesabın şifresini girmen lazımdı.
Farklı bir cihazda MS hesabınızın parolasını verdiğim yere bakarak değiştirip cihazınıza girmeyi deneyin.
Cihazınız internete bağlı olması gereklidir. Güvenli modda girmeye çalışmayın.

Güvenli moddayım uçak modunda olduğu için doğru şifremi kabul etmiyor normalde pin ile giriş yapıyordum fakat güvenli moda alınca loopa girdi doğru şifremide kabul etmez oldu.
Shift+Tab yaparak klavye dilini değiştirin. Her Shift+Tab yaptığınızda parolanızı yazıp açmaya çalışın. Sorun bazen klavye dilinden kaynaklanıyor.

Şifremi her girdiğimde kontrol ediyorum klavye dili ile alakası yok maalesef.

Neden sürücü silmek için güvenli moda girmeye çalışıyorsun?

Mesajlardan Microsoft hesabına giriş için internet bağlantısı gerekli olduğu çıkarımını yaptım.

O halde güvenli modu internet bağlantısıyla başlatmak için:
  • Kurtarma Menüsü> Sorun Gider> Gelişmiş Seçenekler> Başlangıç Ayarları yolunu izleyin.
  • Yeniden başlattıktan sonra F5 veya 5 tuşu ile Güvenli Modu Ağ ile Birlikte Etkinleştir'e girin.
  • Parolanızı tekrar girmeyi deneyin.

Güvenli moddayım uçak modunda olduğu için doğru şifremi kabul etmiyor normalde pin ile giriş yapıyordum
Sizden pin mi MS şifresi mi istiyor ilk onu çözün. Güvenli moddan yazmıyor orada normal olarak açacaksınız.

Neden sürücü silmek için güvenli moda girmeye çalışıyorsun?

Mesajlardan Microsoft hesabına giriş için internet bağlantısı gerekli olduğu çıkarımını yaptım.

O halde güvenli modu internet bağlantısıyla başlatmak için:
  • Kurtarma menüsü> sorun gider> gelişmiş seçenekler> başlangıç ayarları yolunu izleyin.
  • Yeniden başlattıktan sonra F5 veya 5 tuşu ile güvenli modu ağ ile birlikte etkinleştir'e girin.
  • Parolanızı tekrar girmeyi deneyin.

İşe yaramıyor ve ben Driver silmek için güvenli modda başlattım.
Sizden pin mi MS şifresi mi istiyor ilk onu çözün. Güvenli moddan yazmıyor orada normal olarak açacaksınız.

Pini de MS şifresini de denedim olmuyor maalesef.

Dediklerimi yaparsan çözülür, yapamadığın anlamına geliyor bu da.

Güzel kardeşim benim sen şaka mısın loopa girdi bilgisayar diyorum güvenli moddan çıkmıyor diyorum şifreyi değiştirip denedim diyorum hala konudan anlarmış gibi konuşuyorsun şu konuları okuyupta cevap verin lütfen sorunum çözüldü zaten kendim hallettim.

Şakayı siz yapıyorsunuz okumayıp aynı şeyleri söylüyorsunuz. Diyoruz ki: Pin veya MS hangi hesabınsa verildi değiştirirsin girersin. Sana da güvenli moda gir diyen yok Loop'a giremez kendin otomatik ayarlamadığın sürece normal modda açar. Açmadı diyelim, başlangıç onarma gelir bu kadar yeniden başlatmada orada bile yeni bilgileri girip açabilirdin.

Çözdüm denilip çözümü belirtmemek, kurallara aykırı olduğunu okumayanın kim olduğunu gösteriyor.

Şakayı siz yapıyorsunuz okumayıp aynı şeyleri söylüyorsunuz. Diyoruz ki: Pin veya MS hangi hesabınsa verildi değiştirirsin girersin. Sana da güvenli moda gir diyen yok Loop'a giremez kendin otomatik ayarlamadığın sürece normal modda açar. Açmadı diyelim, başlangıç onarma gelir bu kadar yeniden başlatmada orada bile yeni bilgileri girip açabilirdin.

Çözdüm denilip çözümü belirtmemek, kurallara aykırı olduğunu okumayanın kim olduğunu gösteriyor.

Güzel kardeşim benim okuman yazman yok sanırım senin değiştirip denedim şifremi diyorum herhangi bir Boot USB yok elimde masaüstüne ulaşamıyorum diyorum sen bana USB ile düzeltilen çözümü atıyorsun çözümüde format atarak sağladım kurallara o kadar uyuyorsun fakat işe yarayan herhangi bir bilgi vermiyorsun kapa konuyu boşuna uzatma.

Daha konuyu anlamamışsın sana güvenli moda gir diyen yok diyorsun okuman yazmanın olmadığını düşünüyorum Driver silmek için güvenli moda girdim ve şifremide kabul etmiyor etse girip normal başlatacağım git bildiğin ve emin olduğun konularda insanlara yardım et lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı