Windows Güvenliği açılmaması

furkheenqq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün uTorrent'ten uygulama indirmek için windows güvenlik duvarını kapatmıştım.. :( Şimdi ise windows güvenliği sekmesini açamıyorum. Sanırım virüs engelledi bilgisayarımı.. Ne yaptımsa olmuyor.. Emsisoft yükledim MalwareBytes yükledim 4 virüs buldu temizledim.. sfc /scannow yaptım.. arka planda calısan uygulamaları durdurdum.. her şeyi yaptım :( bastığım anda donuyor.. daha da hiçbir şey gelmiyor.. görsel ekte..

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 179
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu deneyebilirsin, birkaç Windows Defender hatasını çözebilir aynı hata olmasa bile.

@408157 'nin paylaşmış olduğu işlemi yapmanıza rağmen sorun devam ederse videoda ki işlemleri uygulayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sorun devam ederse videoda ki islemleri uygulayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda hiçbir işlem yapmıyor? videodaki gibi benimkide otomatik şuan?

hocam işlem yapamıyorum.

verdiğiniz linkteki ilk seçeneği yapmama bilgisayar izin vermiyor. virüslü dosya diyor. 2. seçeneği yaptım.. şimdi güvenlik açılıyor fakat güvenlik yok diyor.. bomboş sayfa..

Allah aşkına yardım edin yahu verdiğiniz seçenekleri bilgisayar açmıyor..
Manuel olarak seçin sonra pc'yi yeniden başlatın.

Son düzenleme:
Manuel olarak seçin.
hocam işlem yapamıyorum.

Bu konuyu deneyebilirsin, birkaç Windows Defender hatasını çözebilir aynı hata olmasa bile.

verdiğiniz linkteki ilk seçeneği yapmama bilgisayar izin vermiyor. virüslü dosya diyor. 2. seçeneği yaptım.. şimdi güvenlik açılıyor fakat güvenlik yok diyor.. bomboş sayfa..

Hocam işlem yapamıyorum.

Verdiğiniz linkteki ilk seçeneği yapmama bilgisayar izin vermiyor. Virüslü dosya diyor. 2. seçeneği yaptım. Şimdi güvenlik açılıyor fakat güvenlik yok diyor. Bomboş sayfa.

Allah aşkına yardım edin yahu verdiğiniz seçenekleri bilgisayar açmıyor.

Hocam Microsoft Defender harici Defender programı var ise hepsini silin Kaspersky ile çevrimdışı tarama yapın.
Edit:

Son düzenleme:
hocam işlem yapamıyorum.

Hocam dediklerinize bakılırsa trojan bulaşmış bilgisayarınıza. (Çünkü bizzat ve bizzat ben de yaşadım.) Yakında güncellemeleri de engelleyecek. Bu virüsler adından da belli olduğu gibi kaleyi içeriden fetheder. Yani Windows klasörünün içinde bu virüs. Ben o zaman bilgisayar çökünceye kadar anti-virüs yükledim. Ardından hepsini de aynı anda çalıştırdım. Öyle geçti. (Siz bunu yapmayın.) Bir tane Anti-virüs programı yükleyin, ardından özel tarama yapın ve Windows klasörünü seçin. Ve tarama yapın. Çıkan virüsleri silin. (Bu arada ben yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra bilgisayarı sıfırladım.)

Hocam dediklerinize bakılırsa trojan bulaşmış bilgisayarınıza. (Çünkü bizzat ve bizzat ben de yaşadım.) Yakında güncellemeleri de engelleyecek. Bu virüsler adından da belli olduğu gibi kaleyi içeriden fetheder. Yani Windows klasörünün içinde bu virüs. Ben o zaman bilgisayar çökünceye kadar anti-virüs yükledim. Ardından hepsini de aynı anda çalıştırdım. Öyle geçti. (Siz bunu yapmayın.) Bir tane Anti-virüs programı yükleyin, ardından özel tarama yapın ve Windows klasörünü seçin. Ve tarama yapın. Çıkan virüsleri silin. (Bu arada ben yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra bilgisayarı sıfırladım.)
Kaspersky indirdim windowsu taratıyorum en kötü ihtimalle format atacağım bilgisayara.

Hocam Microsoft Defender harici Defender programı var ise hepsini silin Kaspersky ile çevrimdışı tarama yapın.
Edit:
GÜVENLİK DUVARININ SON HALİ. hiçbir işlev gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    103,3 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı