Windows Güvenliği açılmaması

furkheenqq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün uTorrent'ten uygulama indirmek için windows güvenlik duvarını kapatmıştım.. :( Şimdi ise windows güvenliği sekmesini açamıyorum. Sanırım virüs engelledi bilgisayarımı.. Ne yaptımsa olmuyor.. Emsisoft yükledim MalwareBytes yükledim 4 virüs buldu temizledim.. sfc /scannow yaptım.. arka planda calısan uygulamaları durdurdum.. her şeyi yaptım :( bastığım anda donuyor.. daha da hiçbir şey gelmiyor.. görsel ekte..

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 196
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onlarıda yaptım aslında ama tekrarlıyorum. bütün bela şu UTORRENT denen şeyden kaynaklanıyor. utorrenti sildim. ama virüsü hala duruyor sanırım anlamadım gitti
Hocam işlemler sekmesine gelip ekran görüntüsü atar mısınız?

Hem siz bypass yoluyla geçtiniz değil mi?Eki Görüntüle 1547760
Hocam işaretli olanların dosya konumunu açar mısınız?
açtım hocam. hiçbirisi işime yaramayan dosyalar. silebilirim. kaldırmıştım ama hala duruyorlar. ne yapmamı istiyorsunuz

Hem siz bypass yoluyla geçtiniz değil mi?Eki Görüntüle 1547760
Hocam işaretli olanların dosya konumunu açar mısınız?
bypass nedir? windows 10u kurduk. bilgisayar yeni. deneme sürümünü aktive ettim yasal olmayan bir şekilde. sonrada güncelleme ile windows 11 yaptı bilgisayar kendisini

Temiz bir şekilde format işlemi gerçekleştirin ve eksiksiz driver kurulumu yapın ayrıca önemli dosyalarınız var ise yedeğini alın.
eksiksiz driver için önerdiğiniz bir site veya bir paylaşım var mı? bilgisayarım yeni. pek anlamıyorum

Temiz bir şekilde format işlemi gerçekleştirin ve eksiksiz driver kurulumu yapın ayrıca önemli dosyalarınız var ise yedeğini alın.
ayırca windows 10 mu 11 mi kurmalıyım? korsan kullanacak durumdayım maddi durumum yok . deneme sürümünü mü idare etmeliyim? tşkler

Yeni konular

Geri
Yukarı