Windows her başladığında Google'dan otomatik olarak bir kumar sitesi açılıyor

Shodaime0106

Femtopat
Başlığın nedeni ise küçük kardeşimin korsan oyun indirmesi, bilgisayara şifre koydum bir daha böyle bir şey yapamayacak yargılamayın. Ve bu virüsün (virüs müdür uzantı mıdır artık her neyse) kaldırılmasını bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bazı virüs programlarını denedim ama ücretsiz olanlardan 1 2 tane axast ve Noxton'du sanırsam gitmedi maalesef. Herhangi bir çözüm öneriniz var mıdır ?

Msconfig'e girip başlangıçta açılan hizmetleri kontrol edin. Ayrıca Görev Yöneticisinden başlangıcı kontrol etmekte de fayda var, bilmediğiniz programları Google üzerinden aratıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Başlığın nedeni ise küçük kardeşimin korsan oyun indirmesi, bilgisayara şifre koydum bir daha böyle bir şey yapamayacak yargılamayın. Ve bu virüsün (virüs müdür uzantı mıdır artık her neyse) kaldırılmasını bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bazı virüs programlarını denedim ama ücretsiz olanlardan 1 2 tane axast ve Noxton'du sanırsam gitmedi maalesef. Herhangi bir çözüm öneriniz var mıdır ?

Ayarlara girin sonra başlangıç uygulamaları yazın orada Google'ya da bilmediğin bir şey varsa kapatın.

Başlangıç ayarlarına bakın msconfig ve görev yöneticisinden microsoft ve açılmasını istediklerin tikli kalsın bilmediğin virüs olabilecekleri tiksiz yap regedit ayarlarından yapmış olabilir virüs kaspersky ı dene.

Malwarebytes yükleyip dene reklam virüsünü siler hemen. Sorun çözülmez ise Chrome eklentilerinden birisi reklam gösteriyor olabilir garip bir eklenti varsa sil derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı