Windows için hangi SSD alınmalı ?

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Windowsu SSD'ye kurmayı düşündüm birde 3-4 program, tarayıcı vb. şeyleri ssd ye kuracağım sizce kaç GB'lık SSD almalıyım? Birde hangi marka ssd almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD' de marka/model çok önemlidir ucuz olan çoğu SSD etiketteki değerlerin yarısını bile veremiyor.

SSD' de marka/model çok önemlidir ucuz olan çoğu SSD etiketteki değerlerin yarısını bile veremiyor.
Fiyatına göre mal bence. Ayrıca arkadaşın almak istediği SSD de zaten no-name bir ürün değil. Ben sadece fiyat belirtilmediği için hangisi bütçene uyuyor ise onu tercih etmesi gerektiğini söyledim. Sonuçta ucuz olanlar dediğiniz gibi etiketin üzerinde yazan değeri veremese bile bir HDD den kat kat daha hızlı olduğu gerçeğini değiştirmez.

Oyunlarınızı D ye taşımak istiyorsanız SteamLibrary adındaki klasörü bulun ve olduğu gibi D ye kopyalayın. Daha sonra ayarlardan indirmeler kısmına gelin. Kütüphane klasörlerine tıklayın. Kütüphane klasörü ekle diyerek D ye attığınız SteamLibrary klasörünü seçin. Seçtiğiniz anda oyunlarınız tekrar kütüphanenizde yüklü biçimde gözükecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı