Windows için music maker programı

mete737

Hectopat
Merhabalar, amatör olarak gitar, vokal ve belki perküsyon kayıtları alıp, bunlara dijital ortamda enstrüman sesleri ekleyebileceğim, cut/paste yapıp ortaya bir müzik çıkarabileceğim bir program arıyorum. Yaratıcılığımı kullanabilmek istiyorum. En uygunu hangisidir, ayrıca önereceğiniz programı YouTube'tan öğrenmeye çalışacağım, hatta video+ses gibi işler yapmak istiyorum tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz ve açık kaynak program arıyorsan Audacity öneririm arayüzü başta karmaşık gelebilir ama çözünce sıkıntı yaşamazsın.

Ücretli öneri istiyorsan benim kullandığım ve arayüzü en kolay olan Adobe Audition.

Ücretsiz ve açık kaynak program arıyorsan Audacity öneririm arayüzü başta karmaşık gelebilir ama çözünce sıkıntı yaşamazsın.

Ücretli öneri istiyorsan benim kullandığım ve arayüzü en kolay olan Adobe Audition.
Biraz araştırınca FL falan duydum çok kullanılıyor diye ama karışık görünüyor, ben program üzerinden kickler basslar ekleyip beatler oluşturmak üzerine gitar çalmak şarkı söylemek istiyorum. Audition bunun için yeterli mi? Ayrıca öğrenmek için yeterli kaynak var mı?

Biraz araştırınca FL falan duydum çok kullanılıyor diye ama karışık görünüyor, ben program üzerinden kickler basslar ekleyip beatler oluşturmak üzerine gitar çalmak şarkı söylemek istiyorum. Audition bunun için yeterli mi? Ayrıca öğrenmek için yeterli kaynak var mı?
Anladım ben sizi gerçek ortamda söyleyip dijitale aktarmaya çalışacaksınız zanettim bu programlar bunun için üretilmedi diye biliyorum. FL Studio ile ilgili deneyiyim olmadı ama bu konularda en çok tercih edilen program olduğunu biliyorum. Yine FL yerine ücretsiz bir alternatif arıyorsan LMMS programına bakmanı tavsiye ederim.

Anladım ben sizi gerçek ortamda söyleyip dijitale aktarmaya çalışacaksınız zanettim bu programlar bunun için üretilmedi diye biliyorum. FL Studio ile ilgili deneyiyim olmadı ama bu konularda en çok tercih edilen program olduğunu biliyorum. Yine FL yerine ücretsiz bir alternatif arıyorsan LMMS programına bakmanı tavsiye ederim.
Evet kimi zaman yalnızca çalıp söyleyip dijitale almak kimi zamanda bunların üzerine farklı sesler eklemek istiyorum umarım ne yapmak istediğimi tam olarak açıklayabilmişimdir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı