Windows İmajını Direkt USB'ye İndirmek

Arkadaşlar şimdi yüklerken Windows'u üstte USB flash seçin diyor altta ISO dosyası daha sonra DVD'ye yazdırmanız gerecek diye ben üsttekini seçtim, yanı USB flash driver'ı ama her yerde ISO dosyasını seçiyorlar genelde ben USB flash driver'ı seçtim bir sorun olur mu Windows'u yüklerken?
Acil yardım edin, sistem boşa gitsin istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB takılı ise direkt USB'ye üsttekini seçerek de yazdırabilirsin. Fakat alttakini seçerek ISO dosyası indirirsen senin için daha kullanışlı olur. UEFI olarak yazdırıp yazdırmamak veya gerektiğin zamanda ISO dosyasına erişmek daha kolay olur.

USB takılı ise direkt USB'ye üsttekini seçerek de yazdırabilirsin. Fakat alttakini seçerek ISO dosyası indirirsen senin için daha kullanışlı olur. UEFI olarak yazdırıp yazdırmamak veya gerektiğin zamanda ISO dosyasına erişmek daha kolay olur.
Peki Bir sorun çıkar mı bir daha yükseltme yapmam zaten ve ISO dosyasına neden erişmem gereksin onunda anlatır mısın zahmet olmazsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı