Windows İndustry Pro 8.1'e Windows 10 Rezerve Alma Yolu

Arkadaşlar normal kullanıcılara güncelleme ile gelen rezerve ikonu biz industry kullanıcılarına gelmedi. Güncellemeyi manuel olarak kurmak buna çözüm olabiliyor ama Windows 10 çıkınca ne olur bilemeyiz, ben denedim ve rezerve işlemini tamamladım. Denemek isteyenler linkteki güncelleştirmeyi kurabilirler.
X64
http://download.windowsupdate.com/d..._d8cd2e0f87835a50599c26eb3d974e526e7c3025.msu
X86
http://download.windowsupdate.com/d..._7e7959687879fb4ca23561df51096bb0b842b1aa.msu

Merhaba
Konuyu yeni gördüm, DreamSpark ile iletişime geçip bizim Embedded industry pro versiyonumuzla Windows 10'a ücretsiz geçiş olup olmadığını sordum. Görünen o ki artık DreamSpark Windows 8.1 artık ücretsiz dağıtmıyor ve yeni güncellemenin bizler için geçerli olup olmadığı konusunda bilgileride yok. Bekleyip göreceğiz demek daha doğru olacak gibi. Ve onay maili 2 dakika içinde banada geldi. Hayırlısı diyelim

Capture.JPG

Ben 2 hafta önce yaptım sizin dediğiniz gibi. Sanırım dün o işaret kayboldu. Windows Update kısmında "Windows 10 yüklemesi rezerve edildi." yazıyor. "Daha fazla bilgi" yazısına tıkladığımda tepki vermiyor. Dün Windows Update aracılığıyla yeni güncelleştirmeleri indirip kurdum. (Yaklaşık 35 MB'dı toplam.) Acaba engellemiş olabilirler mi? Çünkü legal olsa idi biz uğraşmazdık direk çıkardı Windows logosu.

Arkadaşlar DreamSpark'tan aldığım Windows Embedded 8.1 Industry Pro sürümünü kullanıyorum. Windows Update ile tüm güncellemeler yapıldı. Bu konudaki işlemi de yaptım. Fakat rezerve simgesi yok, get Windows 10 da gözükmüyor. Ne yapılabilir başka ?

Arkadaşlar DreamSpark'tan aldığım Windows Embedded 8.1 Industry Pro sürümünü kullanıyorum. Windows Update ile tüm güncellemeler yapıldı. Bu konudaki işlemi de yaptım. Fakat rezerve simgesi yok, get Windows 10 da gözükmüyor. Ne yapılabilir başka ?
Sanırım güncellemelerle Microsoft, bu açığı da kapattı. Dediğim gibi bende gözüküyordu, güncellemelerden sonra kayboldu.

Ben bilgisayara 3 gün önce format attım, format bittiğinde masaüstü hazırlanmadan önceki ekranda rezerve al yazıyordu ona tıkladım, bilgisayarım rezerve olmuş mudur olduysa nasıl anlarım ?

Not: Windows orjinal değil.

Son düzenleme:
Merhaba. Nette dolaşan tüm yöntemleri denedim, otomatik güncellemeleri açıp tüm güncellemeleri yaptım ama Windows 10 Rezevasyon ikonunu getiremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
@Resul.A

Arkadaşlar ben tüm güncellemeleri yaptıktan 2 gün sonra rezerve ekranı geldi, daha biraz önce rezerve ettim. Microsoft destek hattını da aramıştım. Henüz bütün bilgisayarlara rezerve simgesinin gelmediğini, zamanla bütün bilgisayarlara geleceğini söylediler. Lisanslı Windows 7 ve Windows 8 kullanıp da rezerve simgesi gelmeyen arkadaşlar endişelenmesin. 29 Temmuz tarihinde geçiş yapabilecekler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı