Windows işletim sistemi önerisi

277015

Hectopat
Makaleler
3
Windows 10 bir süredir girmiyorum, lazım da değil zaten Sosyal'de konular görüyorum Windows 10 21H1 RAM kullanımı yükselmiş falan, açıkçası sürekli güncellenen bir üründe hata olabilir ve Windows 10'da yedek alamıyoruz. Alabiliyoruz da bende DVD'si var USB belleği de farklı işler için kullanıyorum. Zaten GNU/Linux'ta denemeyeceğim şeyleri orada deniyorum, bir de oyun oynuyorum.
Sistem özellikleri:

Ekran Görüntüsü - 2021-05-17 00-00-34.png

Windows her yeni sürüm ile özellikler ekliyor, bu özellikler varsayılan olarak açık geliyor ve sebepsiz RAM tüketiyorlar. Bunları kaldırmak için Debloat işlemleri var. Bir çok servisi kapatarak yer kazanılabiliyor. İşin içini dışını bilmeyen uğraşmayan insan her zaman şikayet eder, bu normal bir durum.

Windows 10 bir süredir girmiyorum, lazım da değil zaten Sosyal'de konular görüyorum Windows 10 21H1 RAM kullanımı yükselmiş falan, açıkçası sürekli güncellenen bir üründe hata olabilir ve Windows 10'da yedek alamıyoruz. Alabiliyoruz da bende DVD'si var USB belleği de farklı işler için kullanıyorum. Zaten GNU/Linux'ta denemeyeceğim şeyleri orada deniyorum, bir de oyun oynuyorum.
Sistem özellikleri:

Eki Görüntüle 1026779
Ben 7'yi öneririm. Desteği bitmiş bir işletim sistemi olsada çoğu program hala güncelleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı