Windows işletim sistemi önerisi

LTSC falan kursun hocam.

Olabilir evet, ama dediğim editlenmiş sürümlerin en çok Update kapalı olmasını seviyorum ve gereksiz birçok şeyi kaldırıyorlar, bu işi güzel yapan kullanıcılar var. Ben şu an Performance Edition kullanıyorum, Update yok mesela çünkü Update cihazı çok hantallaştırıyor. Benim de cihazım eski çok kötü değil ama oyunlarda artık sıkıntı yaşıyorum, ama günlük kullanımların için güzel oluyor editlenmiş sürümler.

Windows 10 LTSB 2015 şu anda en hızlı Windows. 8.1 ve 7'den daha az RAM tüketiyor. Ayrıca uygulama destekleri de var. Sadece Valorant ve Xbox çalışmıyor.
Link varmı iso

Olabilir evet, ama dediğim editlenmiş sürümlerin en çok Update kapalı olmasını seviyorum ve gereksiz birçok şeyi kaldırıyorlar, bu işi güzel yapan kullanıcılar var. Ben şu an Performance Edition kullanıyorum, Update yok mesela çünkü Update cihazı çok hantallaştırıyor. Benim de cihazım eski çok kötü değil ama oyunlarda artık sıkıntı yaşıyorum, ama günlük kullanımların için güzel oluyor editlenmiş sürümler.
İso link varmı?

Editlenmiş hali mi?

Windows 10 Home ve Single önerir misiniz?

@Izzet_1994 10. nesil sisteme kuruyor.
8.1 Daha böyle bir sürüm gelmedi. ah ah. Alışması 11 den daha kolay kesinlikle.
7 ile benzerliği çok. Şuan güncel donanım desteği olsa DirectX12 olsa ben 8.1 deydim.

Geri
Yukarı