Windows isteğe bağlı güncellemede güncelleştirme sonrası Asus logosunda takılı kaldı

DreamTech

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Asus dizüstü bilgisayarımda Windows isteğe bağlı güncelleştirme kısmındaki güncelleştirmeleri seçip yükledim. 2 tane vardı ne olduklarını pek önemsememiştim en başında. Her neyse yükledim ikisini de bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi benden. Daha sonra fark ettim ki BIOS güncellemesi yapıyor her neyse güncellemeyi yaptı sistem kendini yeniden başlattı. Bilgisayar Asus logosunda takılı kaldı açılmıyor. Bu işlemler sırasında şarj takılıydı. Müşteri hizmetleri ile konuştum kendilerine göndermemi istediler. Bilgisayarın incelenmesi gerekiyormuş. Daha öncesinde de göndermiştim. 20 günde anca gelmişti bilgisayar. Yapabileceğim bir şey ise kendim yapmak istiyorum o kadar zaman kaybetmek istiyorum. Kargo vs. ile uğraşmak da hiç istemiyorum hem bilgisayar da lazım. (Bu arada SSD yi başka bilgisayarda test ettim çalışıyor.) Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
güncel ++

Son düzenleme:

Geri
Yukarı