Windows kendi arama çubuğunda Steam gözüküyor

SesszNinja1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende Steam olmamasına rağmen arama çubuğuna Steam yazınca bir uygulama çıkıyor ama fotoğrafı vs. yok o uygulamayı sil deyince de eskiden Steam'den yüklediğim bir oyun gözüküyor sadece. Steam'i silmiştim diye hatırlıyorum o oyunu da kaldır deyince Steam yok falan diyor.

C:\Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Başlat Menüsü\Programlar
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Başlat Menüsü\Programlar

Bu dizinlere bir göz atın. Uygulamaların kısayolları bu konumlarda yer alıyor. Gözükmesini istemediğiniz kısayolları silebilirsiniz.

C:\Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Başlat Menüsü\Programlar
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Başlat Menüsü\Programlar

Bu dizinlere bir göz atın. Uygulamaların kısayolları bu konumlarda yer alıyor. Gözükmesini istemediğiniz kısayolları silebilirsiniz.
Peki bu normal midir yani sildim ama hala gözüküyor.

Şu çözümü bir deneyin isterseniz. Bu çözümde yüklü olup gözükmeyen uygulama görünür, yüklü olmayıp gözüken uygulama da gözükmez. Windows Search'i düzeltmek için yapacaksınız yani.

Şu çözümü bir deneyin isterseniz. Bu çözümde yüklü olup gözükmeyen uygulama görünür, yüklü olmayıp gözüken uygulama da gözükmez. Windows Search'i düzeltmek için yapacaksınız yani.
Bu olay normal mi peki.

Steam'i tekrar kurun. Daha sonra BCUninstaller veya Revo Uninstaller kullanarak Steam'i tamamen kaldırın.
Bu olay normal mi peki böyle olması?

Yeni konular

Geri
Yukarı