Windows KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR hatasıyla geç açılıyor

bor4n

Hectopat
Öncelikle selam herkese bugün Driverpack denilen lanet uygulamayı yükledim eski bilgisayarımda güzel çalışıyordu fakat bu bilgisayarı mahvetti 4 saattir düzeltmeye çalışıyorum ama düzeltemiyorum
Driverpack'i kurdum ve beraberinde birkaç uygulama daha yükledi daha sonra hiçbir işlem yapAmadan geri kaldırdım Driverpack'i ve 360Security vs. bilgisayar aşırı hantallaştı. 13 saniyede açılıyordu ve açılır açılmaz Chrome'a girip bir şeylere bakınabiliyordum ama şu an 21 saniyeye yükseldi açılma süresi ve masaüstü ekranı geldikten sonra sağ Click + yenile bile yapamıyorum. 1 dakika boyunca Kaspersky kurdum sorunları buldu, çözdü/çözemedi ben kendim sildim bazı şeyleri vs. sorun Kasperaksy'den mi kaynaklanıyor diye onu da kaldırdım fakat hala düzelmedi bilgisayar. Format atamam şu an Wi-Fi'im yok mobil veri ile maalesef olmaz ve bir ton oyun yüklü bilgisayara. Yani format işi zor şu an benim için. Görev yöneticisinde herhangi bir anormallik yok, sadece Windows ASUS uyg. Vs önceden de açık olan uygulamalar başlangıç uygulamalarının tümü kapalı. Önceden de öyleydi yani kısacası gözle görülür bir değişiklik yok ama PC hantallaştı iki de bir donup mavi ekran veriyor. Durdurma kodu: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR. Sorun kodu: win32kbase.sys. Yardım ederseniz çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı