Windows key her sürümde çalışır mı?

Eğer bana performansta sıkıntı yaratırsa tekrar Pro'ya yükselteceğim fakat bir şey soracağım hizmetler bölümünde Hyper-v ve BitLocker gibi özellikler hala gözüküyor bunu kurduğumda gözükmemesimi lazım ama edisyon olarakwindows 10 Home Single Language gözüküyor.

O konuda bir bilgim yok maalesef. Lisansınız Pro desteklediğinden dolayı o özellikleri açmış olabilir.

Eğer bana performansta sıkıntı yaratırsa tekrardan proya yükselticem fakat birşey sorucam hizmetler bölümünde Hyper-V ve Bitlocker gibi özellikler hala gözüküyor bunu kurduğumda gözükmemesimi lazım ama edisyon olarakWindows 10 Home Single Language gözüküyor.
Keyi kullandıktan sonra Windows 10 sürümünüz otomatik olarak Pro'ya yükseltildi, özellikler kısmından bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 23.PNG
    23.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 4545.PNG
    4545.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 18
Eğer keyi etkinleştirdikten sonra hiç bilgisayarı yeniden başlatmadıysan ondan dolayı da olabilir. Yeniden başlattıktan sonra büyük ihtimalle Pro yazar orada. Bir deneyin.

Eğer keyi etkinleştirdikten sonra hiç bilgisayarı yeniden başlatmadıysan ondan dolayı da olabilir. Yeniden başlattıktan sonra büyük ihtimalle Pro yazar orada. Bir deneyin.
Denedim hocam oyun bile yükledim 4 5 saatir kullanıyorum şimdi sorunsuz home sl mi pro mu kullanıyorum öyleyse key 2 sindede çalışıyor demek
Hatta bitlocker ayarlarına girdiğimdede proya yükseltin bu ayarı kullanmak için diyor.
Bilgisi olan varmı?

Dosya Ekleri

• 4545656.PNG
    4545656.PNG
    4,3 KB · Görüntüleme: 19
  • 1212v.PNG
    1212v.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı