Windows kurtarma yaptıktan sonra oyunlar kasmaya başladı

Babacankbn

Femtopat
Daha fazla  
Windows'un kendi ayarlarından kurtarma yapıp tüm verileri sil seçeneğine tıkladım. Daha sonra ekran kartımın ve anakartımın driverlarını güncelledim. Microsoft Visual C++ yazılımlarını düzgünce kurdum. Windows Update kısmından da Windows'u güncelledim kısacası yapmam gereken ve gerekli olan veya benim gerekli bildiğim kadarını yaptım daha sonra 10 gün önce sorunsuz bir şekilde oynadığım oyunu indirdim(yüksek ayarlarda 80-90 FPS). Oyuna girdiğimde düşük ayarlarda bile maksimim 40-60 FPS aldığımı gördüm ne yaptıysam olmadı.

Kurtarma yaptım derken sanırım Format atmaktan bahsettiniz. Youtube de Windows 10 Formattan sonra yapılması gereken ayarlar vardı. Onlara bir göz at.

Kurtarma yaptım derken sanırım format atmaktan bahsettiniz. YouTube'da Windows 10 formattan sonra yapılması gereken ayarlar vardı. Onlara bir göz at.

Format USB ile atılıyor diye biliyorum

1692381728899.png

Ben buradan sıfırladım.

Ayrıca dediğin gibi Windows 10 formattan sonra yapılması gereken ayarlar videosundaki şeyleri uyguladım ve sorun çözülmedi.

Format USB ile atılıyor diye biliyorum

Eki Görüntüle 1908105

Ben buradan sıfırladım.

Ayrıca dediğin gibi Windows 10 formattan sonra yapılması gereken ayarlar videosundaki şeyleri uyguladım ve sorun çözülmedi.
Aynı şey yapmışsınız USB'siz Format atmışsınız. Bilgisayarınızdaki eski Nvida tarzı donanım programlarını yüklediniz. Bir de klasik soru olan Driverler ne durumda?

Geri
Yukarı