Windows kurulan laptop Wi-Fi'yi görmüyor

Arkadaşlar Microsoft'un sitesinden Windows indirdim yeni aldığım FreeDOS laptopuma kurdum. Şu an Wi-Fi görmüyor.

Driver kurmamış laptop ise kendi sitesinde Wi-Fi driverini indirin PC ise anakart modeli kendi sitesinde Wi-Fi driveri indirin.

Driver kurmamış laptop ise kendi sitesinde Wi-Fi driverini indirin PC ise anakart modeli kendi sitesinde Wi-Fi driveri indirin.

Telefondan indirip PC'ye atın.

Şansınız varsa bluetooth ya da flash bellek ile bilgisayara sürücüyü atabilirsiniz.
Hocam hangi sürücüleri atmam gerekiyor. Kendi sitesinden indirdim ama 4 dosya var. Kablosuz ağ sürücüsü
Kablosuz ağ sürücüsü ax200
Kablosuz ağ sürücüsü killer control center
Kablosuz ağ sürücüsü killer suite

Hocam hangi sürücüleri atmam gerekiyor. Kendi sitesinden indirdim ama 4 dosya var. Kablosuz ağ sürücüsü
Kablosuz ağ sürücüsü ax200
Kablosuz ağ sürücüsü killer control center
Kablosuz ağ sürücüsü killer suite
Önce kablosuz ağ sürücüsü ve ax200 kurulur diye tahmin ediyorum. Zaten bir kere internet gelince otomatik olarak bulmasını sağlarsın.

Windows kaç? Cihaz ne? Tam model numarası vs. ve nereden indirdin?
Windows 10 64bit. Cihaz Acer Nitro 5. Windowsun kendi sitesinden indirmiştim.
Sorun için güncelleme: Belki ilerde bu problemle karşılaşacak dostlara yol olur.
Laptopu ethernet kablosuyla İnternete bağlayıp Windows'u güncelleyin.

Arkadaşlar şimdi sorum şu ben bu laptopa 5 6 kez driver yüklemeye falan çalıştım laptopa zarar verir miyim?

Windows 10 64bit. Cihaz Acer Nitro 5. Windowsun kendi sitesinden indirmiştim.
Sorun için güncelleme: Belki ilerde bu problemle karşılaşacak dostlara yol olur.
Laptopu ethernet kablosuyla İnternete bağlayıp Windows'u güncelleyin.

Arkadaşlar şimdi sorum şu ben bu laptopa 5 6 kez driver yüklemeye falan çalıştım laptopa zarar verir miyim?
Ethernet kablon varsa iş kolaydı keşke başta deseydin. :D Başta kendisinin driver algılaması gerekirdi şaşırttı şu an. Ayrıca bir şey olmaz laptopa.

Ethernet kablon varsa iş kolaydı keşke başta deseydin. :D Başta kendisinin driver algılaması gerekirdi şaşırttı şu an. Ayrıca bir şey olmaz laptopa.
Yoktu hocam satın aldım😅 Şimdi önce kurmaya çalıştığım programlar pcye zarar verir mi diye endişeliyim sadece. Acaba tekrar sıfırdan Windows kursam mı diye düşünüyordum

Yeni konular

Geri
Yukarı