Windows kurulu SSD farklı Windows sisteme taksam ne olur?

Mavi bir ekranda size 2 tane Windows işletim sistemi belirecek ve bunlardan birini seçmeniz istenecek. Seçince eğer doğru Windows'u seçtiyseniz kendi Windows'unuz açılır. Yanlışı seçtiyseniz bilgisayarı yeniden başlatıp bu sefer diğer Windows'u seçersiniz. Bu mesajımı ilk mesajıma ekliyorum bütünlük bozulmasın diye. İşe yararsa yanıtımı çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
Evet yaptım fakat sorunlar çıktı anlamadım pek. 2 ram ekledim görmedi anakart sonra kontrol ettim 1 tanesini gördü. Fakat bunlar sorun değil. Açılırken video sinyali yok diyor sürekli. 2-3 kez aç kapa yapıp biosa giriyor bir şekilde seçtim gerekeni fakat sonra bugün yine açarken aynısını yaşadım. Şimdi biçimlendirdim bakalım ne olacak

Edit sürekli bu oluyor çözemedim bir türlü sebebini ya :/
Evet yaptım fakat sorunlar çıktı anlamadım pek. 2 ram ekledim görmedi anakart sonra kontrol ettim 1 tanesini gördü. Fakat bunlar sorun değil. Açılırken video sinyali yok diyor sürekli. 2-3 kez aç kapa yapıp biosa giriyor bir şekilde seçtim gerekeni fakat sonra bugün yine açarken aynısını yaşadım. Şimdi biçimlendirdim bakalım ne olacak

Edit sürekli bu oluyor çözemedim bir türlü sebebini ya :/
Biçimlendirme sonucunda ssd görmedi bende saldım artık onu :D Yinede yardımlar için teşekkür ederim herkese

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı