Windows Kurulum USB'sinin İçinde Başka Dosya Olabilir mi?

Samet Kayalar

Centipat
Arkadaşlar merhaba;

USB'den bilgisayarına format atmak istiyorum ama bir sorum var; USB'nin içinde başka dosyalar olsa, ben ona rağmen format atabilir miyim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Not: Formatlı USB'nın içine kopyalayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum USB'sini hazırlarken zaten USB'nin içi biçimlendiriliyor, yani siliniyor. Dosyalarınızı farklı bir yere aktarın ve ondan sonra kurulum USB'si hazırlayın. Yoksa içindeki dosyalar silinecek.

Arkadaşlar merhaba;

USB'den bilgisayarına format atmak istiyorum ama bir sorum var; USB'nin içinde başka dosyalar olsa, ben ona rağmen format atabilir miyim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Not: Formatlı USB'nın içine kopyalayacağım.
Kurulum USB'sini hazırladıktan sonra içine istediğiniz dosyayı atabilirsiniz :)

Teşekkürler cevap için herkese.
Atabilir ve kullanabilirsiniz derken detay verelim ki yanlış anlaşılma olmasın. İçerisinde dosya varken kurulum USB'si hazırlanır ama bu sırada içindeki dosyalar silinmiş olur.
Notta söylemiştim zaten, dosyayı sonradan koyacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu biraz eski ama kimse arkadaşın ne sorduğunu anlamamış, anlayanda kısa cevap vermiş anlamayanlarda anlasın dememiş. Soru şu Wİndows kurulum usb sini hazırladın bitti (ne kadar imaj diski de olsa bittikten sonra aynı flasha başka dosyalar da kopyalama olanağı veriyor yer varsa) onunla format atacaksın, ama imkanların kısıtlı olduğu biyerdesin, yani sana office lazım, winrar lazım, adobe lazım vs.vs. o programların setuplarınıda aynı usb flashın içine atsam windows kurulumuna bi sıkıntısı olurmu demiş. Olmaz kardeşim ben öyle yapıyorum, formattan sonra ne lazımsa aynı flash diskin içinde benim, tek flash disk ile hallediyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı