Windows kurulumu başa sarıyor

rouiax

Femtopat
Daha fazla  
Ürün anahtarım var. USB de tamam. Gerekli işlemleri yapıyorum. En sonda "Windows dosyaları kopyalanıyor" bölümü de tamamlanıyor yüzdeler ilerliyor. Sonra en başa geri dönüyor. Ürün anahtarını tekrar girmemi istiyor. Ne yapmam lazım?

Bazı dosyaları attıktan sonra yeniden başlatacak. USB belleği çıkarmaya gerek yok aslında çünkü bir tuşa basın uyarısını görmezden gelin. Yeniden başlatma aşamasında hiç bir şeye dokunmayın.

Ben yanlış anlamışım dostum. Dediği gibi tekrar format menüüsne geliyorsa USB çıkar format menüsünü kapat de Windows kısmına geçecektir.

Ürün anahtarını ilk başta girdim ve sonra dediğim şekilde başa sardı. Başa sarınca bu kez biosa girdim ve ssdyi(işletim sistemi var) boot ettim. sonra F10 yapıp kaydettim bilgisayarı açtım kurulum tamamlandı. Aklıma takılan şey, şu anda benim girdiğim ürün anahtarı devreye girdi mi yani anakart tescillendi mi? Çünkü ben anakartımı değiştirdim ve windows etkinleştirme sorunu yaşadım. Bu sebeple ürün anahtarı satın alıp bahsettiğim işlemleri yaptım.

Geri
Yukarı