Windows Kurulumunda "Install Windows the Computer restarted unexpectedly on ercountered" Hatası

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün temiz kurulum yapmak istedim önce bilgisayarı sıfırlayıp sonra USB kuracaktim. Windows kurulumuna geçerken elle aç kapa yaptım ve " Install Windows the Computer restarted unexpectedly on ercountered an unexpected error Windows installiton cannot proceed to install Windows Click ok to restart the Computer and then restart the installiton." yazısı geliyor. Detaylı anlatır mısınız? Hiç bilgim yok.

Temiz Kurulum yapmak istiyorum ama burdan nasıl yapacağım bilmiyorum anlatır mısınız CMD ile uğraşmak istemiyorum.

@Mexy1864 burdan yanıt verir misin

Son düzenleme:
Sonuç nedir hocam?
herşeyi denedim bir türlü biostan enter dediğimde başlamıyor rufus ile iso kurup yapıyorum yazarım sonucu

@Mexy1864 herşeyi yaptım fakat biostan usb hdd ye enter diyince kuruluma başlamıyor, başlangıçta biosa veya boot menüsüne giremiyorum sadece UEFI ayarlarından oluyor

Son düzenleme:
herşeyi denedim bir türlü biostan enter dediğimde başlamıyor rufus ile iso kurup yapıyorum yazarım sonucu

@Mexy1864 herşeyi yaptım fakat biostan usb hdd ye enter diyince kuruluma başlamıyor, başlangıçta biosa veya boot menüsüne giremiyorum sadece UEFI ayarlarından oluyor
BIOS'daki Secure Boot seçeneğini Disable hâle getirip deneyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı