Windows kurulumunda sistem kapanıyor

PC'ye format attıktan sonra Windows kurulumunda PC kapanıyor.
Isınıyor mu? Elinizle anlarsınız belki. Bu durumda laptop soğutucusu ile deneyebilirsiniz. Isındığından emin iseniz ayrıca içini açıp fan temizliği de yapabilirsiniz. Genellikle bu neden oluyor.

Isınıyor mu? Elinizle anlarsınız belki. Bu durumda laptop soğutucusu ile deneyebilirsiniz. Isındığından emin iseniz ayrıca içini açıp fan temizliği de yapabilirsiniz. Genellikle bu neden oluyor.

Masaüstü bilgisayar ısınmada yok icini açtım baktim tertemiz PC benim değil aslında kuzenimin ama o hiç anlamaz bende normale çeviremiyorum PC'yi yani acil yarim lazım.

Masaüstü bilgisayar ısınma da yok icini açtım baktim tertemiz PC benim değil aslında kuzenimin ama o hiç anlamaz ben de normale çeviremiyorum PC'yi yani acil yardım lazım.
BIOS üzerinden işlemci sıcaklığını kontrol eder misiniz? İşlemci fanı dönmüyor olabilir, ona da bakın.

PC'ye format attıktan sonra Windows kurulumunda PC kapanıyor.

Masaüstü bilgisayar ısınmada yok icini açtım baktim tertemiz PC benim değil aslında kuzenimin ama o hiç anlamaz bende normale çeviremiyorum PC'yi yani acil yarim lazım.

Ülke dil falan soruyor iste standart şeyler sonra ağ baglama kısmına geldiginde şimdi önemli bir yüklememiz var diyor ve tak kapanıyor.
DVD ile mi kurulum yapıyorsunuz yoksa USB ile mi?

PC zaten Windows 10, Format attıktan sonra kendini yeniden yüklüyor ya iste orada (şimdi önemli bir kurulumumuz var) dedigi yerde kapanıyor tekrar açıyorum yekrar aynı şey ısınmada yok anlamadım bir türlü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı