Windows kurulumundaki bölümleri birleştirebilir miyim?

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kingston A2000 SSD'm var. Windows kurdum bilgisayara da 97GB'lık alana kurdum, ayırarak hata mı yaptım bilmiyorum. Ayırmasaydım diyorum şimdi de, kurulum tamamlandıktan sonra birleştirebilme imkanım var mı yoksa yeniden format mı atmam gerekir?

Bilgisayar Yönetimi yazıp orayı açın. Sağdan Depolama basın ve altında ek menü olarak Depolama Yönetimi menüsü karşınıza çıkacaktır. O menüden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Umarım konuyu yanlış anlamamışımdır.

Bilgisayar Yönetimi yazıp orayı açın. Sağdan Depolama basın ve altında ek menü olarak Depolama Yönetimi menüsü karşınıza çıkacaktır. O menüden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şimdi izledim olmadı .d
Yeniden format gerekiyor.
Maalesef yeniden format gerekli.
Peki hızı etkiler mi?

Hızı etkilemez pek fakat kurulum sırasında hata oluşursa sorun oluşturabilir. Ben mesela format esnasında 4 kere mavi ekran yemiş birisi olarak sorun olmayacağını düşünüyorum. 😂

Hızı etkilemez pek fakat kurulum sırasında hata oluşursa sorun oluşturabilir. Ben mesela format esnasında 4 kere mavi ekran yemiş birisi olarak sorun olmayacağını düşünüyorum. 😂

Ben de güncelleme sırasında 5 kere ısrarla kapatıp yeniden açıp Windows'u çökertmiş olarak aynı şeyi düşünüyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar yönetimi yazıp orayı açın. Sağdan depolama basın ve altında ek menü olarak depolama yönetimi menüsü karşınıza çıkacaktır. O menüden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kanka bu bir diskteki verileri diğerine aktarma adamın sorduğu ise işletim sistemini iki farklı diske kurmuş nasıl birleştiririm diyor.

Kanka bu bir diskteki verileri diğerine aktarma adamın sorduğu ise işletim sistemini iki farklı diske kurmuş nasıl birleştiririm diyor.
Konuyu tam kavrayamadığımı not olarak belirtmiştim. O zaman format atarsa sorunu ancak öyle çözülür.

Geri
Yukarı