Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi bir sıkıntı yaratır mı?

Ürün anahtarınız yokmuş zaten.

İlk sizin verdiğiniz kodu yazdıktan sonra "Etkinleştirme" kısmı böyle oldu ondan sonra

@@408157 veridiği kodu kullandıktan sonra en son yazdığım şekilde "Ürün anahtarı başarıyla silindi." mesajını aldım ve ikinci "Etkinleştirme" ayarları kontrolümde son hali bu şekilde.​

Merhaba Windows 10 Pro kullanıyorum. Bir video da gördüğüm kadarıyla CMD komutları ile Windows'u etkinleştiriyordu ben de denedim ve Windows etkinleştirildi. Fakat "Windows etkinleştirme" kısmına baktığımız zaman "etkinleştirme" kısmında bu yazı yazıyor. İleri zamanlarda herhangi bir sorun çıkarır mı? Bir ay sonra maaşım yatacak ve ucuza Windows 10 Pro almak istiyorum güvenilir kaynaklar sunarsanız minettar olurum şimdiden teşekkürler...

Eki Görüntüle 1528716

Kullanılan kodlar:

Eki Görüntüle 1528717
Komut istemi ile etkinleştirilen anahtar, orijinal Microsoft KMS sunucusundan farklı bir sunucuya bağlanır. Windows yine etkinleşir fakat bu size orijinal bir deneyim sunmaz.

Normal ev kullanıcısı için;
"Windows, kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi." bu size KMSCLIENT etkinleştirme biçimi ve süreli bir etkinleştirme sağlar. Orijinallik barındırmaz.

"Windows, Microsoft hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi." bu size Retail, OEM etkinleştirme biçimi ve kalıcı bir etkinleştirme sağlar. Orijinallik barındır.

Yeni konular

Geri
Yukarı