''Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi'' uyarısı sıkıntı yaratır mı?

Erdem32146

Hectopat
Yer
Bill Gates'in yanında aşılara çip takıyor.
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bundan 2 hafta önce Vatan Bilgisayar'dan FreeDOS bir bilgisayar aldım. İçerisine ISO dosyasıyla Windows kurulumu yaptım. Ardından 1 veya 2 gün önce bir tane videoya rastladım. Videoda CMD komutunu açıp birkaç tane komut yazarak Windows'u etkinleştiriyordu şu an ben de öyle yaptım. Şu an Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi diyor bir sıkıntı çıkar mı uzun vadede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır çıkarmaz fakat ayarlarda bazı alanlar kapalı olabilir. Bu ayar kuruluşunuz tarafından yönetiliyor falan diye.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bundan 2 hafta önce Vatan Bilgisayar'dan FreeDOS bir bilgisayar aldım. İçerisine ISO dosyasıyla Windows kurulumu yaptım. Ardından 1 veya 2 gün önce bir tane videoya rastladım. Videoda CMD komutunu açıp birkaç tane komut yazarak Windows'u etkinleştiriyordu şu an ben de öyle yaptım. Şu an Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi diyor bir sıkıntı çıkar mı uzun vadede?
Sıkıntı çıkarsa başka bir ürün anahtarıyla etkinleştirin.

Muhtemelen ileri tarihlerde aktivasyon sonlanır, zamanlı bir aktivasyon yapmış olmalısınız. İnşaallah KMSpico kullanmamışsınızdır. Çünkü o bir hacktool aynı zamanda yani hack ederek korsan kullanmanızı sağlıyor ve bizler korsana karşıyız forum olarak.

Muhtemelen ileri tarihlerde aktivasyon sonlanır, zamanlı bir aktivasyon yapmış olmalısınız. İnşaallah KMSpico kullanmamışsınızdır. Çünkü o bir hacktool aynı zamanda yani hack ederek korsan kullanmanızı sağlıyor ve bizler korsana karşıyız forum olarak.

Hayır KMSpico kullanmadım ve aktivasyon süresi olarak 178 gün gösteriyor.

Yaptığınız sadece KMS sunucusunu değiştirip yasaklı anahtar yükleyip Windows etkinleştirmek bu korsanlıktır. Bir kuruluşa bağlı olmadınız halde bunu diyorsa bir sıkıntı vardır. Ya da komut istemine

Slmgr /xpr yazıp kalıcı etkinleştirdi derse korsanlık yok demektir.

Yaptığınız sadece KMS sunucusunu değiştirip yasaklı anahtar yükleyip Windows etkinleştirmek bu korsanlıktır. Bir kuruluşa bağlı olmadınız halde bunu diyorsa bir sıkıntı vardır. Ya da komut istemine.

Slmgr /xpr yazıp kalıcı etkinleştirdi derse korsanlık yok demektir.

Peki ben internetten Key satın aldığımda temiz kurulum mu yapmam gerekir?

Geri
Yukarı