Windows Logosundan Sonra Siyah Ekran Sorunu

Erdemr3

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda dün oyun oynadım, şu sıralar biraz kasıyordu. Bugün açılmadı. Windows simgesinden sonra siyah ekran geliyor. İmleç var ama bilgisayar açılmıyor. Ekran kartından mı yada sabit diskten mi anlamadım.

Başlangıç onarma olmadı. Sistem geri yükleme denedim oda olmadı. Neden olduğunu da anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mühtemelen Harddisk bozulmuş, HDD'i çıkarıp öyle deneyin. Eğer ekrana yazılar geliyorsa
HDD'de problem var demekdir. Başka bir HDD ile deneyin, eski HDD'yi de önemli dosyalarınız yoksa tamiriyle falan uğraşmayın zaten çoğu zaman HDD tamir edilemiyor, sadece içindeki veriler kurtarıla biliyor.

Mühtemelen Harddisk bozulmuş, HDD'i çıkarıp öyle deneyin. Eğer ekrana yazılar geliyorsa
HDD'de problem var demekdir. Başka bir HDD ile deneyin, eski HDD'yi de önemli dosyalarınız yoksa tamiriyle falan uğraşmayın zaten çoğu zaman HDD tamir edilemiyor, sadece içindeki veriler kurtarıla biliyor.
Aynı sorun bende de oluyor ilk önce win10 yükleme ekranı sonra mavi ekran üzeri hata yeniden başlatılıyor başladığında siyah ekran ben toshiba almıştım demek ki bozuldu mu?

Net bir şey söylemek imkansız ama HDD çıkarıp ve ya başka bir HDD takınca anlayabilirsiniz.

Öncelikle teşekkür ederim öneriniz için. Bilgisayara format attım düzeldi. Ama şuanda da bilgisayar hiç açılmkyor windows simgrsi falan gelmiyor. Fan ve ışıklar çalışıyor ESC ye basıyorum ama tepki yok bios falan da açılmıyor

slm arkadaşlar win 10 siyah ekran sorunu yaşıyorum bilgisayarı güç düğmesinden açıyorum fanlar çalışıyor ve herhangi bir bip veya ses gelmiyor siyah ekranda takılı kalıyor pc açılmıyor yardımlarınız için şimdiden tşk

pc oğlumun o gelmeden bir şekilde çözüm bulmalıyım

maus ve klavyeninde ışıkları yanmıyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı