Windows Mobile neden bu kadar kullanışsız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enginmurat

Centipat
Microsoft 535 Dual sim bir telefonum var. Çok faydasız. Kendisi benim için bir çöp. Uygulama mağazası berbat. Böyle bir şey olamaz. Tam anlamıyla bu verdiğim paraya benimle dalga geçmişler gibi hissettim. Hepinize buradan çağrıda bulunuyorum sakın Windows phone telefon almayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam bir FAİL, telefon yabancı incelemeciler gözünde tam bir ölü olarak gözükmekte. Zatrn telefon 1GB ram bulunmakta. Telefon normalde 250 TL gözükmekte.

Uygulama sıkıntısı dışında gayet güzel telefonlar. Gerek tasarım gerek işletim sistemi olarak çok sevdiğim, zamanında kullandığım telefonlardan. Günümüzde kullanmanın pek bir anlamı yok. 3-4 yıl önce kullanmayı bıraktı insanlar.

Telefonlar gerçekten güzel. Hem tasarımsal olarak, hem donanımsal olarak zamanının devleriydi diyebilirim. Ancak Microsoft Mobil platformuna biraz hızlı atıldı. Mağaza, gerekli anlaşmalar yapılmadan açıldı. Sıfr mağaza yüzünden tutmadı Windows Phone. Yoksa gerçekten akıcı ve @Ribozom hocamın dediği gibi çok optimize bir mobil işletim sistemiydi. Halen kullanılabilir durumda bazı telefonları. Ama mağaza, tam bir facia. En azından zamanının popüler oyunları gelseydi, bir şeyler olabilirdi.

Aklıma hep "Windows mağazası gelişecek" diye inatla savunanlar geliyor. Şimdi nerede bu tipler hiç sözünün arkasında duranını "yanılmışız" diyenini göremedim. :D
Sistemin güzelliğine kandık :) , Microsoft da pes edince düşecek tek söz senin de dediğim gibi, yanılmışız be.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı