Windows Mobile neden bu kadar kullanışsız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enginmurat

Centipat
Microsoft 535 Dual sim bir telefonum var. Çok faydasız. Kendisi benim için bir çöp. Uygulama mağazası berbat. Böyle bir şey olamaz. Tam anlamıyla bu verdiğim paraya benimle dalga geçmişler gibi hissettim. Hepinize buradan çağrıda bulunuyorum sakın Windows phone telefon almayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft çok faydasız. Nefret ediyorum ondan.
  1. Microsoft'un ürünleri hayatının her yerinde.
  2. Microsoft olmasaydı Apple'a mahkum olurduk.
  3. Ayrıca arada rekabet olmazdı ve şu an belki yeni yeni görsel arayüze geçmiştik.
  4. Faydasız dediğin şirket ve o şirketi kuran adam 1975'ten beri insanların bilgisayar kullanabilmeleri için çalışıyor.

@Ribozom hocam konu dışı olacak ama, imzanıza yadığınız "Herkes bir gün Ribozomlu Cıstırgo Diyarı'na gidecektir!" nedir ya? :D Heh! Şimdi anladım olayı. Siz oradan bize yollanan barış anlamına gelen sucuksunuz!! :D
Tam tersi Ribozomlu Cıstırgo kraliçesi gönderdi beni. 1400 yıl sonra ordu burada olacak yoldalar şimdi. Tüplü Ferrari ile daha hızlı gelirsiniz dedim ama dinlemediler. Şimdi minibüs bulmuşlar geliyorlar.

Kemal Sunal'ın filmindeki gibi, şimdi o minibüste gelininin dedikodusunu yapan kaynanayı mı çekecek, peynir kokusunu mu çekecek, orduyu mu hazırlayacak? :D
Yok bu minibüste daha iyisi var. Ordu + her gün okey oynayan amcalar + gelin + kaynana var. Şoför sağolmasın ses yalıtımı yaptırmadı. Benim amcaoğlu sağır olmuş duymuyor beni :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı