Windows nasıl aktifleştirilir?

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekranın alt sağında Windows'u etkinleştir yazısından bıktım. OEM lisans keyler falan varmış pek anlamıyorum açıkçası. Format attıkdan sonra da kalacak yani anakarta yazılacak olan bir key almak istiyorum. Güvenli bir yerden almak istiyorum ve dolandırılmak istemiyorum. Sizin de alıp kullandığınız bir site önerir misiniz? (ucuz olursa tadından yenmez) :)

Bir de ek olarak böyle bir site buldum güvenilir midir?

Sadece key satışı yapan yerleri önermiyorum. Marketlerden Box alın. Daha önce N11 üzerinden Office anahtarı satın aldım. 2 sene sonra Microsoft anahtarları blokladı. Adamlar aynı anahtarları defalarca kez satmışlar. Microsoft bunu saptadığı için gitti. Tüketici hakem heyetine başvurup paramı geri alacağım.

Bazı forumlarda ücretsiz olarak key dağıtıyorlar. Onları deneyebilirsin.
Hocam sonrasında gitsin istemem büyük ihtimal gider onlar sonradan
Sadece key satışı yapan yerleri önermiyorum. Marketlerden Box alın. Daha önce N11 üzerinden Office anahtarı satın aldım. 2 sene sonra Microsoft anahtarları blokladı. Adamlar aynı anahtarları defalarca kez satmışlar. Microsoft bunu saptadığı için gitti. Tüketici hakem heyetine başvurup paramı geri alacağım.
Hocam box nedir bilmiyorum. Ben en ucuz ve sonradan uğraştırmayacak şekilde halletmek istiyorum.

Sağlamlisans'tan oem ya da retail key alın. Bir yılı aşkın süredir retail olanı kullanıyorum. Format sonrası tekrar aktive edebiliyorum. Sorun olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı