Windows NT Bu Sürücüyü Biçimlendiremiyor

talha tosun

Decapat
Öncelikle merhabalar, yeni topladığım sistemde 240 GB SSD bulunmaktaydı ve dolmak üzere olduğunu fark edince çok eski olan sistemimde kullandığım harddisk'i taktım çalışıyor fakat biçimlendiremiyorum. Bu harddiskte daha önce başka sistemde Windows kuruluydu biçimlendir dediğmde sistem bana hata veriyor. CMD ile formatlamayı da denedim fakat yine hata alıyorum minitool ve Low level formatta denedim olmuyor. Sistemin verdiği hataları görsel olarak bırakıyorum yardım ederseniz sevinirim.

ddd.jpg
dfdfdf.jpg
s5d454w.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizde kurulum dvd veya usb'si varsa kurulum aşamasında yeniden kurulum yaparmış gibi disk seçme ekranında silip çıkabilirsiniz veya kurtarma ekranında komut istemiyle silebilirsiniz.
Dediğini yaptım yaptıktan sonra bilgisayar işletim sistemini bulamadı diskimde fakat sorun giderle normal hale getirdim ve diskim şuan istediğim gibi teşekkür ederim iyi günler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı