Windows NVIDIA Ekran Kartını Durdurdu

Mehmetcannn

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhabalar;

Dün gece oyun oynadıktan sonra cihazımı kapadım, bugün açtıktan sonra oyuna girdiğimde 5 FPS almaya başladım. Durum beni şaşırttığından NVIDIA Kontrol panele girmeye çalıştım fakat görselde göründüğü gibi sağ tıklayınca NVIDIA ile alakalı hiçbir şey çıkmamakta olup bir sorun olduğunu fark ettim. Ekran kartı sürücülerim güncel olmasına rağmen NVIDIA Experience'ı açtığımda sadece sürücüler kısmında kalıyorum başka hiçbir kısıma geçemiyorum ve güncel sürücü yüklü ve kurulu olmasına rağmen sürücüyü otomatik indirmeye başlıyor.
DDU ile 2 kez tam kaldırma yaptım ve tekrardan güncel sürücüyü kurdum, eski sürücüyü de kurdum fakat sorunum düzelmedi, en son aygıt yöneticisine baktığımda ise NVIDIA ünlem işareti vermekte olup Windows sorun bulduğundan aygıtı durdurmuş.
Ekran kartımda bir sorun olsa kurulumlar başlamazdı, bildiğiniz gibi sürücüler uyumluluğu kontrol ettikten sonra kurulum başlıyor.
1 gece içinde ne olmuş olabilir, sadece cihazı kapattım ve hiçbir fikrim yok, yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_1.jpg

1575123009708.png

Son düzenleme:
Yeni sürücüyü yüklemeyin, eskisini yükleyin DDU rehberine uyduktan sonra.
Üstte yazdım, eski sürücü ile de denedim ve sorunum düzelmedi. Diğer arkadaşın attığı videodaki adımları uyguluyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şurada yapılanları denermisiniz.
Tüm adımları yapmama rağmen sistem geri yüklemede dahil sorunum hala devam etmekte.
Bu hata kodu üzerine çözüm arıyorum, sizlerden de bilen veya deneyimli birileri varsa yardımınızı beklerim.
1575126607173.png

Son düzenleme:
Üstte yazdım, eski sürücü ile de denedim ve sorunum düzelmedi.
Düzelecek diye demiyorum zaten onu deneyin diyorum yeniye güncellemeyin.
Yaptıysan imzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.

Buyurun raporu buradan indirin:

İntel'in kurulumunda aşağıdaki hatayı almaktayım.
Screenshot_1.jpg

NVIDIA 441.12 sürücülü rapor linki de aşağıda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı