Windows OEM Key Almak

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba ilk olarak OEM key almak için tavsiye ettiğiniz güvenilir site falan var mı? Ayrıca ben baktım biraz da OEM keyler kutulu Windows lisans anahtarlarından baya farklıymış. Microsoft forumlarında yazıyor OEM 3. parti yazılım, destek verilmez vb. şeyler, siz ne diyorsunuz bu konu hakkında? Bir Windows'a 900 TL vermek mantıklı gelmiyor bana (Çoğu kişiye mantıksız geldiği gibi) tamam crack, patch olsun bunlar hem korsan hemde arka planda enerji yiyenlerdir. (Daha virüs vb. olabilir) karşıyım bu tip şeylere ama benim gibi merak eden arkadaşlar olabilir. Asıl en son merak ettiğim ise şu; şimdi size de mantıklı gelmiyor mu ama? 25 haneli bir kod bu nasıl oluyor da dünya genelinde her bilgisayarda ayrı kod olabiliyor? Ayrıca 25 haneli kod dedim ya saçma olmasın ama mesela klavyeden sallansa rastgele 25 hane tutma ihtimali hiç mi yok yani? Şimdi 900 TL veriyorsun senin o kod ama Almanya'dan biri rastgele 25 kod sallıyor ve tutuyor. Bu durumda ne olur? Hep merak ettim bunu da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala geçerliliği olan 25 haneli kodu tutturmanız 27 harf ve 9 sayıdan toplam 36 sembol. Her haneye bir sembol gelebilir. Yani 25 üssü 36'da bir şansınız var. Yani 211758236813575084767080625169910490512847900390625'te 1. Ayrıca sabit bir sayı da yok sürekli değişiyor yani imkansız gibi bir şey.
Durmaplay'den alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı