Windows OEM key önerisi

• Konuyu başlatan zoin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 366

zoin

Hectopat
Güvenli ve işini iyi yapan bir yerden OEM key almak istiyorum daha güvenli işletim sistemi ve daha hızlı fomat için, OEM key nereden alınır?

Güvenli ve işini iyi yapan bir yerden OEM key almak istiyorum daha güvenli işletim sistemi ve daha hızlı fomat için, OEM key nereden alınır?

Daha hızlı formatın lisans ile alakası yok. Güvenlik ise KMSpico falan kullanmadıktan sonra normal bir lisans anahtarından zarar gelmediğini düşünüyorum. Sağlam lisans sitesi var bir bildiğim.

Daha hızlı formatın lisans ile alakası yok. Güvenlik ise KMSpico falan kullanmadıktan sonra normal bir lisans anahtarından zarar gelmediğini düşünüyorum. Sağlam lisans sitesi var bir bildiğim.

Yani demek istediğim 2 saat USB'yi hazırlayıp açıp Windows yükleyeceğime direkt sıfırlayıp Windows yüklemesi daha iyi ben Windows'u hep deneme sürümü olarak yükleyip (başka forum sitesinden) ücretsiz Windows 10 yükleme sayfasından kodu kopyalayıp yapıştırıyorum.

Retail key alıp Microsoft hesabı ile birleştirseniz aslında bir nevi aynı oluyorda @408157 görse daha iyi bir cevap verir diye düşünüyorum.
Aynı şey oluyorsa OEM için uğraşmayacağım o zaman.. Retail alıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı