Çözüldü Windows.old klasörü duruyor ama Windows 10'a geri dönülmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

madReqqx

Centipat
Daha fazla  
Ben Windows 11'e Windows 10'dan yükseltme ile geçiş yapacaktım ama yükseltme sırasında bilgisayarım siyah ekranda kaldı ve hiçbir şekilde işlem tamamlanmadı en sonunda ben bilgisayarı kapayıp açtım ve sürekli olarak siyah ekran ile karşılaştım. Bu sorunu bilgisayarı güvenli modda başlatarak çözdüm ama kurulumda sorun yaşadığım için güvenli modda dosyaları koruyarak tekrardan Windows kurulumu yapmam gerekti ve bilgisayar kurulumun ardından Windows 11 olarak açıldı. Daha 2 gün oldu ama Windows 10'a geri dönmek için "kurtarma" kısmında bulunan "geri dön" tuşu bende gözükmüyor, Windows.old klasörüm de duruyor. Dosyalarım silinmeden Windows 10'a geri dönme imkanım var mıdır acaba? Kodlar ile geri dönüş mümkünmüş ama dosyalarım gider mi? Onun hakkında bir şey bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

--> Kod yardımı ile geri dönüş hakkındaki video.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-03-14 saat 13.48.22.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-14 saat 13.48.22.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 17
  • WhatsApp Görsel 2023-03-14 saat 13.49.10.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-14 saat 13.49.10.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 18
Dosyaların şu an duruyor ise yedekleyip format atmanı öneririm. En kestirme çözüm bu şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı