Windows old klasörü silinirse ne olur?

Daha fazla  
Boot menüsünden Boot options 1'de flash belleğimi almış Windows'u kurduğumda yeniden başlat deyip tekrar kurulum bölümüne attı, bende tam kuramadı deyip bir daha kurdum. Sonra hatayı fark edince Boot options 1'i hard diskim yaptım ve Windows ekranı geldi. C diskine girdiğimde old. Windows diye bir klasör var bu klasörü silsem ilk kurduğum Windows tamamen silinir mi?

Eski kurduğunuz C: Dosyaların hepsi o klasörde duruyor. Diske sağ tıklayıp diski temizle deyip sistem dosyalarını görüntüle derseniz silebilirsiniz.

Elinizle muhtemelen silemezsiniz zaten. Disk temizleme aracıyla eski Windows klasörlerini sil gibi bir seçenek olması lazım o seçimi yaparak silersiniz. Ve herhangi bir sıkıntı olmaz. Şun bilgisayar o Windows üzerinden çalışmıyor.

El ile sildim arkadaşlar pek bir sorun olmadı şu ana kadar Windows buna izin verdi ama birkaç gün sonra şunu fark ettim C diski normalde 175 GB olarak ayarladım 172 GB gösterdi bu olabilir tam 1000 ile bölünmüyor zaten. Sonra fark ettim ki C diskinde 50 GB boş alan var bu kadar boş alan olmamalı daha fazla olmalı dedim ve bütün dosyaları seçip ne kadar alan kapladıklarına baktım 60 gösterdi gizli dosyaları açtım 100 oldu hala 20 küsur GB bir açık vardı. Ayarlardan sisteme girdim depolamadan baktığımda oradaki bütün değerleri topladığımda değer tam çıktı ama diskte 20 GB bir açık gösteriyor bunun sebebi bu old Windows'tan olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı