windows.old klasörü silinirse sıkıntı olur mu?

Teslim iyileştirme dosyası nedir
Hayır ben format attım eminim @Recep Baltaş ın freedos laptopa Windows 10 kurma videosunu izleyerek hepsini doğru yaptım bu format olmuyormu Windows 10 varken Windows 10 a format atmak
Sen format atmamışsın üzerine kurulum yapmışsın kurulumda disk seçme ekranına geldiğinde önce biçimlendirme yapacaksın.

Teslim iyileştirme dosyaları, bilgisayarınıza önceden indirilmiş dosyalardır ve teslim iyileştirme hizmeti tarafından kullanılmıyorsa silinebilir.

Burada Windows update temizleme diye bir şeyde var bunuda sileyimmi
Şimdi hepsinin tikini işaretledim ve başlattım silme işlemini 59 GB ı kaç dk da siler

Dosya Ekleri

• IMG_20211012_232036.jpg
    IMG_20211012_232036.jpg
    246,4 KB · Görüntüleme: 29
Teslim iyileştirme dosyası nedir
Hayır ben format attım eminim @Recep Baltaş ın freedos laptopa Windows 10 kurma videosunu izleyerek hepsini doğru yaptım bu format olmuyormu Windows 10 varken Windows 10 a format atmak
Yanlışın var format atmamışsın üzerine kurulum yapmışsın biçimlendirilmiş bir harddiskte Windows.old klasörü oluşmaz o Windows.old klasörü senin eski kullandığın Windows'un. Windows.old kalsörünü sil eski Windows çünkü içine sinmediyse format işlemine tekrar başla ama önce biçimlendirme yapmayı unutma kolay gelsin.

Pardon yanlış resim
Burdan USB HDD yi seçtim
Nasıl biçimlendirecektimki

Dosya Ekleri

• IMG_20211011_175417.jpg
    IMG_20211011_175417.jpg
    199,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı