windows.old klasörü silinirse sıkıntı olur mu?

Hatta 42 değil 56 GB bu dosyalar PC de yavaşlık yapar değilmi?

Kaybedecek bir şeyim yok zaten PC de sadece valorant ve discord var Windows 11 e geçmeyi düşünüyorum ama 5 ay sonra falan
O zaman silebilirsiniz. X sürümünden X sürümüne geçtiğiniz zaman eğer o sürümü beğenmez iseniz geri dönüş yapar iken verilerinizi kaybetmeden geçmenizi sağlıyor windows.old klasörünün içindekiler eğer bunu istemiyor iseniz bir şey olmaz, yeniden yüklerim diyorsanız silin gitsin.

Eğer diskinizde yer kalmamış ise evet yapabilir ama diskinizde gerekli yer var ise yapmaz.
804 GB yer var ama yinede işe yaramayacağı için silmek istiyorum

Dosya Ekleri

• IMG_20211012_232036.jpg
    IMG_20211012_232036.jpg
    246,4 KB · Görüntüleme: 23
O zaman silebilirsiniz. X sürümünden X sürümüne geçtiğiniz zaman eğer o sürümü beğenmez iseniz geri dönüş yapar iken verilerinizi kaybetmeden geçmenizi sağlıyor windows.old klasörünün içindekiler eğer bunu istemiyor iseniz bir şey olmaz, yeniden yüklerim diyorsanız silin gitsin.
Zaten Windows 11 e geçersem şuanki kullandığım Windows 10 için tekrar windows.old diye bir klasör açılmazmı Windows 11 e ilk geçtiğimde windows.old klasörü oluşmuştu ve Windows 10 a geri döndüğümde klasör gitmişti
Dur!

Genelde herkes el ile silmeyin diyor.
Ne yapacağım

804 GB yer var ama yinede işe yaramayacağı için silmek istiyorum
Siz bilirsiniz. Dediğim sonuçları düşünerek karar verdiyseniz silin gitsin herhangi bir hataya sebep olmaz.
Zaten Windows 11 e geçersem şuanki kullandığım Windows 10 için tekrar windows.old diye bir klasör açılmazmı Windows 11 e ilk geçtiğimde windows.old klasörü oluşmuştu ve Windows 10 a geri döndüğümde klasör gitmişti

Ne yapacağım
Evet oluşur yeniden. Bu klasör bir önceki sürüme dönmenizi sağlıyor. Windows 11'e geçtiğiniz zaman yenisi oluşacak Windows 11'i sevmezseniz Windows 10'a kolay bir şekilde hiçbir şeyinizi kaybetmeden dönebileceksiniz.

1.yöntem ile silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı