Windows.Old nedir?

Ganny

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır bilgisayarımdan internete girmekte güçlük çekiyordum. Sayfalar çok geç açılıyordu ara sıra kopmalar yaşıyordum. En sonunda dün gece format attım. İşlem gerçekleştikten sonra şöyle bir mesaj aldım "Windows tüm kişisel dosyalarınızı silemedi".C diskimdeki her şey gitmişti. Windows.Old ve Windows.Old(1) hariç. Ve internetimde hala sıkıntılar var. Bu iki dosya hiçbir şekilde silinmedi,"cleanmgr" ve cmd ile silmeyi denedim. Avast ile dosyaları taradım. Hiç bir şey bulamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Formatı boot menüsünden atman lazım ve atarken HDD'yi silip tekrar bölüm oluşturman lazım. O zaman silinecektir. Onun haricinde Yerel Disk C'den Özellikler'e gelip Diski Temizle sekmesine tıklayıp, Sistem Dosyalarını Temizle butonuna basarsan eski Windows dosyalarını görebilirsin. Onları işaretleyip diski temizleyeceksin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı