Windows.old sahipliğini nasıl alabilirim?

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Windows.old klasörü otomatik silinmeden önce kopyalamak istiyorum. Ama dosya sahipliğini almama rağmen burada takılıyor.

Ek Açıklama 2020-06-07 232104.jpg

Aldığım izinler:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle silmeye çalışmayın. Windows.old klasörü hangi diskteyse ona sağ tıklayıp genel sekmesi altından diski temizle seçeneğine basın. Çıkan pencerede "Sistem dosyalarını temizle" seçeneğini seçin. Sonrasında çıkan listeden Windows.old'u silin.

Öyle silmeye çalışmayın. Windows.old klasörü hangi diskteyse ona sağ tıklayıp genel sekmesi altından diski temizle seçeneğine basın. Çıkan pencerede "Sistem dosyalarını temizle" seçeneğini seçin. Sonrasında çıkan listeden Windows.old'u silin.
Üstte kopyalamak istiyorum diye yazmıştım zaten ama anlatayım. Amacım silmek değil. Eski Windows'a geri dönmek. Bu dosya belirli bir süre sonra otomatik olarak silinecek. Benimde bu dosyayı kopyalamam gerekiyor. Kopyalarken de üstteki hatayı alıyorum. Bu dosyayı sorunsuz bir şekilde nasıl kopyalarım?

Üstte kopyalamak istiyorum diye yazmıştım zaten ama anlatayım. Amacım silmek değil. Eski Windows'a geri dönmek. Bu dosya belirli bir süre sonra otomatik olarak silinecek. Benim de bu dosyayı kopyalamam gerekiyor. Kopyalarken de üstteki hatayı alıyorum. Bu dosyayı sorunsuz bir şekilde nasıl kopyalarım?

Güvenli Mod'a geçip yapmalısınız.

Otomatik silindiğine emin misiniz? Silinmiyor diye biliyorum.
@heart06 böyle demişti.
10 günlük geri dönüş süresi olur. Daha sonra arka planda yavaş yavaş bilgisayarını yormadan siler klasörü ve bu işleme başladığı anda geri alamazsın. Sizdeki durum sanıyorum ki böyle.
İçerisinde ki Windows, Program files vs. dosyaları nereye gitti. Az önce buradaydı. Güvenli modda kopyalama yaptım. Yine yarıda kesilince geri dönüşüm kutusundan sildim. Ama kopyalama yapmıştım. Taşımamıştım. Nasıl olur?

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Trim yine mahvettin beni. Veri kurtarma filan hikaye. Silindi mi dosya gidiyor. Hemen kurtarma işlemi yapmayı denedim ama olmadı işte. Başka program ile de deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı