Windows orijinal değil ama orijinal gözüküyor

@Tibet Ulubey o zaman geçmiş olsun. KMSpico ile HWID lisanslama yapılmış.
Bilgisayarcıda yaptırdıysanız muhtelen ''KMSpico'' isimli korsan yazılımlarla etkinleştirmişlerdir, orijinal olma ihtimali %0.
Bilgisayarcıda yaptırdıysanız muhtelen ''KMSpico'' isimli korsan yazılımlarla etkinleştirmişlerdir, orijinal olma ihtimali %0.
Eskiden. Kendim kurmayı bilmiyordum o zamanlar. 2 hafta önce format attım sorun yokum.

KMSpico kullanmış olabilirler lütfen format atın.
KMSpico HWID lisanslama yapmaz hocam.
1- Olabilir değil, yapmışlar. Hangi bilgisayarcı 30 liraya binlerce liralık lisans versin?
2- Yapar.
Hocam hepsi öyle yapmıyor. İşinin ehli olanlar w7 den upgrade ile ücretsiz lisans ile geçirebiliyorlar.
Win 7'den Win 10'a geçince Professional yapmıyor yanlız.

1- Olabilir değil, yapmışlar. Hangi bilgisayarcı 30 liraya binlerce liralık lisans versin?
2- Yapar.

Win 7'den Win 10'a geçince Professional yapmıyor yanlız.
Hocam nasıl yapıyor acaba anlatır mısınız ?
KMS serverlerına bağlanıp deneme sürecinizi uzatan bir program nasıl HWID lisans atabiliyor ?
Lisans bile atmıyor program deneme sürecini uzatıyor.

Hocam nasıl yapıyor acaba anlatır mısınız ?
KMS serverlerına bağlanıp deneme sürecinizi uzatan bir program nasıl HWID lisans atabiliyor ?
Lisans bile atmıyor program deneme sürecini uzatıyor.
Deneme süresini uzatmıyor, sahte bir server yardımıyla bilgisayarın etkinleştirme mekanizmasını kandırıyor. Bilgisayara format atana kadar kalıcı lisans sahibi oluyorsunuz, uzatma filan değil.

Ben de Technopat'ın paylaştığı Windows 10 sürümünü indirmiştim. Formatladığımdan beri etkinleştirilmiş halde, crack vs. kullanmadım. Şansımız dönmüş demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı